لوگو امرداد

سی‌و‌پنجمین گردهمایی انجمن‌ها و نهادهای زرتشتی مجازی برگزار می‌شود

گردهمایی انجمنها 1سی‌و‌پنجمین گردهمایی نمایندگان انجمن‌ها و نهادهای زرتشتی سراسر کشور، آدینه 16 مهرماه مجازی برگزار می‌شود.

پیرو آگهی‌نامه‌ی دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده‌ی ایرانیان زرتشتی و هماهنگ‌کننده‌ی گردهمایی، سی‌وپنجمین نشست با مشارکت نمایندگان هازمان زرتشتی از ساعت ۸:۳۰، آدینه 16 مهرماه ۱۴۰۰ خورشیدی به شیوه‌ی مجازی در ساختار ویدیو‌کنفرانس  برگزار خواهد شد. دستور جلسه اين نشست، «ادامه‌ی موضوع‌های مربوط به گردهمايی پيشين و به ویژه مباحث مربوط به کرونا و دوران پسا کرونا» است.

WhatsApp Image 2021 10 02 at 10.32.48

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

  1. با سپاس، این را باید نشست پاییز نامید! بسیار خوب که از الان در حال برنامه ریزی درباره “پساکرونا” هستیم. ایا امکان دارد که گزارش یا صورتجلسه این گردهم ایی منتشر شود؟ یادش بخیر حدود سالهای 1379 گردهم ایی چهار بار در سال برگزار می شد. تقریبا مرتب در انها شرکت می کردم. بحث و گفتگوها درباره احوال شخصیه، بازسازی زیارتگاه ها، کمیته مددکاری، اساسنامه انجمن ها و … اما پس از مدتی به نظرم رسید که خواستی برای هماهنگی و برنامه ریزی وجود ندارد! ارام ارام به دو بار در سال کاهش یافت با دستورجلسه هایی کلیشه ایی، تکراری و گزارش تصویری! سال ها گذشت، اما هیچگاه برای دگرگونی روند تصمیم گیری، روشمندشدن، اگاهی رسانی و ایجاد گفتگو در جامعه دیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-07-07
امرداد