لوگو امرداد

آغاز نام‌نویسی بیست‌وسومین جشنواره موسیقی زرتشتیان

12 1473x2048 1نام‌نویسی بیست‌وسومین جشنواره موسیقی زرتشتیان سراسر دنیا از 30 مهرماه آغاز شد و تا چهارم آبان‌ماه ادامه می‌یابد.
نام‌نویسی در این دوره به شیوه اینترنتی از تارنما به نشانی https://jashnvaremoosighi.kdz.ir/2022/10/21/reg23/ انجام می‌شود. در راستای یاری به پیشرفت نوازندگان و موسیقی هازمان زرتشتی، پیرو دیدگاه کارشناسی استادان و متخصصان موسیقی، دگرگونی‌هایی در روند برگزاری بیست‌وسومین جشنواره موسیقی زرتشتیان انجام شده است. برپایه‌ی آیین‌نامه‌ی برگزاری، جشنواره موسیقی در سه بخش رقابتی، غیررقابتی و جنبی برگزار می‌شود و دارای دو مرحله‌ی مقدماتی و پایانی است. نام‌نویسی در دو بخش گروه‌نوازی و تک‌نوازی، در دو بخش‌ رقابتی و غیررقابتی جداگانه است. پیش از پر کردن فرم نام‌نویسی، آیین‌نامه‌ی بیست‌وسومین جشنواره موسیقی را نیز بخوانید. شرکت‌کنندگان می‌بایست آثار خود را به صورت فایل ضبط‌شده بر روی لوح فشرده به کانون دانشجویان زرتشتی بفرستند. همچنین می‌توانند آثار خود را به نشانی kdz_id@ شناسه تلگرام کانون دانشجویان زرتشتی بفرستند.
همکیشان برون مرز می‌توانند تنها در بخش غیررقابتی شرکت کنند و ویدیوهای اجرای‌شان به گونه‌ی اختصاصی در اینستاگرام کانون دانشجویان زرتشتی به نمایش گذاشته خواهد شد.
هرگونه پرسش درباره جشنواره موسیقی را به شناسه‌ی تلگرام کانون دانشجویان زرتشتی kdz_id@ پیام دهید. کانون دانشجویان زرتشتی با شماره‌های تماس 66744670 021- 66706419 021 پاسخگو است.
امسال بیست و سومین دوره جشنواره موسیقی زرتشتیان، 25 آذرماه حضوری برگزار خواهد شد. جشنواره موسیقی زرتشتیان، نخستین و تنها جشنواره موسیقی رسمی و دارای مجوز ارشاد زرتشتیان در ایران است. این رویداد هنری در نخستین سال های برگزاری با نام همایش موسیقی برگزار می‌شد و سپس‌تر با توجه به پیشرفت و بهبود سطح، نام آن به جشنواره موسیقی دگرگون یافت.

آیین-نامه-جشنواره-موسیقی-23

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-04