لوگو امرداد

جمع‌بندی هات ۳۰ در نشست سی‌‌وهفتم اوستاپژوهی

WhatsApp Image 2022 04 09 at 17.08.39سی‌و‌هفتمین نشست اوستاپژوهی پویندگان راه اشا، با جمع‌بندی کل هات 30، یکشنبه 21 فروردین‌ماه برگزار می‌شود.

گروه آموزشی پژوهشی پویندگان راه اشا به آگاهی‌می‌رساند؛ در نشست سی‌وهفتم اوستاپژوهی و آموزش گام‌به‌گام اوستای سپند به جمع‌بندی کل هات 30 یسنا پرداخته می‌شود.

نشست‌های اوستاپژوهی با آموزش موبد اردشیر بهمردی و همراهی دیگر موبدان در بخش‌های گوناگون روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت ۱۹ به وقت ایران برگزار خواهد شد. موبد هومن فروهری گَردانَندِگی نشست‌ها را بر دوش دارد.
دوستداران دانستن آیین نیاکانی، برای باشندگی در نشست آموزش گام‌به‌گام اوستای سپند، پس از هموندی و نام‌نویسی در تارنمای دوردیس به نشانی WWW.Doordis.ir شماره همراه، نام و نام‌خانوادگی خود، همراه با واژه‌ی «نشست اوستاپژوهی» را به شماره ۰۹۱۳۹۴۳۵۷۵۴روانه کنند تا به نشست افزوده شوند. نشست‌های اوستاپژوهی به‌ گونه‌ای است که همراهان از هر بخش که به آموزش بپیوندند می‌توانند از آن بهره ببرند.

سی‌‌وهفتمین نشست اوستاپژوهی، روز رام ایزد و فروردین‌ماه گاهشمار زرتشتی، یکشنبه ۲۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ خورشیدی و ۱۰ آوریل ۲۰۲۲ میلادی ساعت 19 به زمان ایران برگزار می‌شود.

کوشش می‌شود آگهی نشست هر هفته تا روز سه‌شنبه از تارنمای امرداد گسترش یابد. برای دریافت آگاهی بیشتر اینستاگرام گروه آموزشی و پژوهشی پویندگان راه اَشا را به نشانی https://www.instagram.com/pouyandegan.rah.asha پیگیری کنید.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-12-05