لوگو امرداد

خوانش بند 4 هات 31 یسنا در نشست چهل‌ویکم اوستاپژوهی

WhatsApp Image 2022 05 12 at 6.36.04 PMنشست چهل‌ویکم اوستاپژوهی پویندگان راه اشا، با خوانش و پژوهش اهنودگات هات ۳۱ بند 4، یکشنبه 24 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

گروه آموزشی پژوهشی پویندگان راه اشا به آگاهی‌می‌رساند؛ در چهل‌ویکمین نشست اوستاپژوهی و آموزش گام‌به‌گام اوستای سپند به خوانش و پژوهش «اهنودگات هات ۳۱ بند 4» پرداخته می‌شود.

نشست‌های اوستاپژوهی با آموزش موبد اردشیر بهمردی و همراهی دیگر موبدان در بخش‌های گوناگون روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت ۱۹ به وقت ایران برگزار خواهد شد. موبد هومن فروهری گَردانَندِگی نشست‌ها را بر دوش دارد.
دوستداران دانستن آیین نیاکانی، برای باشندگی در نشست آموزش گام‌به‌گام اوستای سپند، پس از هموندی و نام‌نویسی در تارنمای دوردیس به نشانی WWW.Doordis.ir شماره همراه، نام و نام‌خانوادگی خود، همراه با واژه‌ی «نشست اوستاپژوهی» را به شماره ۰۹۱۳۹۴۳۵۷۵۴ روانه کنند تا به نشست افزوده شوند. نشست‌های اوستاپژوهی به‌ گونه‌ای است که همراهان از هر بخش که به آموزش بپیوندند می‌توانند از آن بهره ببرند.

نشست چهل ویکم را در روز اَشتادایزد و اردیبهشت‌ماه 3760 زرتشتی، یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ خورشیدی ۱۵ماه می ۲۰۲۲میلادی ساعت 19 به زمان ایران با خوانش و پژوهش اهنودگاه،هات ۳۱ یسنا بند چهار در تارنمای دوردیس همراهی کنید.

کوشش می‌شود آگهی نشست هر هفته تا روز سه‌شنبه از تارنمای امرداد گسترش یابد. برای دریافت آگاهی بیشتر اینستاگرام گروه آموزشی و پژوهشی پویندگان راه اَشا را به نشانی https://www.instagram.com/pouyandegan.rah.asha پیگیری کنید.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-03-08