تارنمای خبری امرداد

آگاهی از زمان برگزاری نوزدهمین دوره پیکارهای جام وهمن

نوزدهمین جام وهمن ستاد برگزاری نوزدهمین دوره جام وهمن زمان برگزاری پیکارها را آگاهی‌رسانی کرد.

انجمن یانشوران مانتره نوزدهمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن را روزهای ۲۲ تا ۲۵ بهمن‌ماه 1398 خورشیدی برگزار می‌کند. این پیکارها که به صورت تخصصی ویژه‌ی رشته‌ی والیبال است در سالن سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد برگزار خواهد شد.

همچنین انجمن یانش وران مانتره با انتشار آیین‌نامه‌ی این دوره از پیکارها از برگزاری جام نوزدهم در دو گروه بزرگسالان (آقایان و بانوان) و نونهالان خبر داد. زمان نام نویسی این دوره از پیکارها روزهای ۵ تا ۹ بهمن از طریق تارنمای رسمی جام وهمن خواهد بود.

آیین قرعه‌کشی پیکارهای نوزدهمین دوره جام وهمن ساعت ۱۸ روز ۱۱ بهمن‌ماه در محل انجمن یانش‌وران مانتره انجام می شود.

برای آگاهی بیشتر وارد سامانه کاربری جام وهمن شوید.

 دریافت پی دی اف آیین‌نامه‌های جام وهمن در رده آقایان و بانوان 

دریافت پی دی اف آیین‌نامه‌ی جام وهمن در رده مینی والیبال

دریافت پی دی اف آیین‌نامه خوابگاه و پذیرایی پیکارهای والیبال جام وهمن

 

به نوشتار امتیاز بدهید.
5 نظرات
 1. خداداد یزدانی می گوید

  چرا در یک جام تخصصی و ضرورت توجه به سنین پایه رده نونهالان هم در دو رده مجزای پسر و دختر برگزار نمیشه؟! امسال هم قراره مختلط باشه؟!

 2. پاسخ می گوید

  لطفا ایین نامه بررسی شود با تشکر

 3. خداداد یزدانی می گوید

  آیین نامه را بارها خواندم و پاسخی دریافت نکردم، لطفا خودتان آیین نامه را بررسی بفرمایید.
  حتی در آیین نامه گونه ای برنامه ریزی شده است که از دوره های آتی اجباراً مختلط خواهد بود . مگر نه اینکه نونهالان آینده سازان رده های جوان و بزرگسال ما هستند که جداگانه در دو رده آقایان و بانوان رقابت می کنند.
  بایستی رده دختران جدا از پسران برگزار شود و تیم تحت هیچ شرایطی اجازه نداشته باشند به صورت مختلط شرکت کنند. چه برسد به آنکه مختلط بودن از ادوار آتی اجباری هم شود!

 4. نمیرانیان می گوید

  آقای یزدانی من هم باهاتون موافقم. چرا وقتی اینهمه نوجوان دختر و پسر داریم ، دو گروه را جدا برگزار نمی کنند . از لحاظ فیزیک بدنی و خیلی خصوصیات دیگر دختر و پسر متفاوت هستند شطرنج یا والیبال تفریحی نیست که مختلط برگزار شود!

 5. آرمیتا می گوید

  انجمن یانشوران به عنوان یک انجمن پویا و نقدپذیر قطعا این نقد به جا را بررسی خواهد کرد و امیدوارم از سال آینده شاهددرقابت های نونهالان بانوان و نونهالان آقایان به صورت جداگانه باشیم اینجوری سه تیم پسر و سه تیم دختر در این رده روی سکو می روند و بیشتر دیده می شوند و تشویق می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید