تارنمای خبری امرداد
گزارش تصویری از

ششمین جشنواره نوجوان خوارزمی در دبیرستان گشتاسب

ششمین جشنواره‌ی نوجوان خوارزمی با محوریت ادبیات، هنر، اجتماعی و بازارچه‌ی سازه و فن‌آوری در دبیرستان دخترانه‌ی دوره‌ی یکم گشتاسب برگزار شد.

برگزاری این گونه بازارچه‌های کارآفرینی در راستای تمرین عملی بازاریابی، تبلیغ و فروش کالا‌ها سبب افزایش حس اعتماد به نفس و خوداتکایی در دانش‌آموزان شده و آنان را توانمند می‌سازد.

مهارت‌آموزی و توانمند‌سازی عملی دانش‌آموزان دوره متوسطه اول که آماده‌ی ورود به دوره متوسطه دوم هستند و در موقعیت انتخاب رشته قرار دارند، می‌تواند مسیر شغلی آینده‌ی آنان را مشخص کند.

کارها و فرآورده‌های ارایه شده در غرفه‌ها دسترنج دانش‌آموزان برپایه‌ی پودمان درسی با همراهی خانواده‌ها و دبیران آنان است که به عنوان یک تجربه‌ای از همکاری برای دانش‌آموزان به یاد می‌ماند.

جشنواره‌ای از توانمندی‌های دانش‌آموزان چهارشنبه 16 بهمن‌ماه 1398 خورشیدی در دبیرستان دوره‌ی یکم گشتاسب برپا شد. دکتر نظریان، فرنشین آموزش و پرورش منطقه ۶ تهران، خانم بوستان آرا، کارشناس مسوول دوره‌ی اول متوسطه، آقای شهسواری، مشاور فرنشین منطقه، خانم موسی‌وند، مدیر روابط عمومی، آقای دکتر کریمی، معاون پرورشی منطقه از این جشنواره بازدید کردند.

محور بازارچه و فن‌آوری دبیرستان گشتاسب در پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی در منطقه برتر شناخته شد.

 

 

 

فرتورها پردیس مهرشاهی است.
4090
3.5/5 - (4 امتیاز)
2 نظرات
 1. مرسده اما کاویانی می گوید

  با درود
  یاد دوران نوجوانی ودبیران خوب دبیرستان گشتاسب گرامی
  برای همه شما دختران عزیزم از خداوند بهترین ها را در زندگی برایتان خواستارم
  مرسده اما کاویانی

 2. نازنین می گوید

  عالی است این مدرسه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید