تارنمای خبری امرداد
به مناسبت آیین پرسه

دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده خلبان کیقباد اردشیری‌چم

دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده خلبان  کیقباد اردشیری‌چمامیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، بامداد آدینه 24 خوردادماه 1398 خورشیدی با خانواده خلبان روانشاد کیقباد اردشیری‌چم، خلبان زرتشتی نیروی هوایی ارتش دیدار کرد.

«به نقل از روابط عمومی نهاجا، فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با خانواده مرحوم “کیقباد اردشیری چم” از خلبانان زرتشتی این نیرو، همسران رزمندگان 8 سال دفاع مقدس، به ویژه همسران و فرزندان خلبانان را مصداق و نمونه بارز فداکاری و اسطوره‌های صبر و بردباری عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، صبح امروز با خانواده خلبان مرحوم “کیقباد اردشیری چم” از خلبان زرتشتی این نیرو دیدار کرد. وی در این دیدار ضمن عرض تسلیت و دلجویی از خانواده این خلبان مرحوم، از فداکاری‌های خلبان اردشیری‌چم تجلیل کرد.

وی همسران رزمندگان 8 سال دفاع مقدس به ویژه همسران و فرزندان خلبانان را مصداق و نمونه بارز فداکاری و اسطوره‌های صبر و بردباری عنوان کرد و از همسر این پیشکسوت نیروی هوایی به دلیل سال‌ها تحمل مشکلات و سختی‌های بیمار داری و پرستاری از همسر خود قدردانی کرد.

امیر سرتیپ نصیرزاده ضمن بر شمردن خدمات ارزشمند خلبان اردشیری‌چم، ازجمله حضور در عملیات کمان ۹۹، تربیت خلبانان جوان و شرکت در پروازهای تست هواپیماهای تعمیرشده (fcf)، گفت: این عزیز سفر کرده دین خود را به بهترین شکل ممکن به میهن عزیزمان ادا کرده است.

خلبان کیقباد ارشیری‌چم از خلبانان زرتشتی نیروی هوایی ارتش بود که حضور فعال در دفاع از آسمان ایران اسلامی در سال های دفاع مقدس ایفا کرد و پس از آن نیز با تربیت خلبانان جوان نقش موثری در پیشرفت و آمادگی نیروی هوایی داشت.

این پیشکسوت نیروی هوایی، پس از سال ها تحمل رنج بیماری، به تازگی دار فانی را وداع گفته است.»

به نوشتار امتیاز بدهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید