لوگو امرداد

برگزاری آیین سدره‌پوشی در اردوی دانش‌آموزان زرتشتی

برگزاری آیین سدره‌پوشی در لردوی دانش‌آموزان زرتشتیآیین سدره‌پوشی، جشن دین‌پذیری و بزرگداشت چهل سال برگزاری اردوی دانش‌آموزان زرتشتی در همایشگاه دینی، فرهنگی ورزشی مارکار تهران‌پارس برگزار می‌شود.

آرین یگانگی، فرنشین کانون دانشجویان زرتشتی از برگزاری جشن سدره‌پوشی 9 نوجوان و جوان زرتشتی، آدینه ۲۵ امرداد از ساعت ۱۶ تا ۱۹ خبر داد و گفت: از ویژگی‌های برنامه‌ریزی اردوی دانش‌آموزی امسال، بزرگداشت چهل سال برگزار شدن اردو است که پس از آیین سدره‌پوشی برگزار می‌شود.

وی در ادامه درباره‌ی شمار شرکت‌کنندگان افزود: ۹۰ دانش‌آموز گروه سنی ۱۴ تا ۱۸ سال در چهل و یکمین اردوی دانش‌آموزی نام‌نویسی کرده‌اند که  60 دانش‌آموز (۲۹ تن از تهران، ۲۲ تن از یزد، ۷ تن از کرمان، 1 تن از کرج، 1 تن از شیراز) در اردو شرکت می‌کنند.

اردوی دانش‌آموزی در راستای آشنا نمودن جوانان و نوجوانان زرتشتی با یکدیگر، تلاش در گسترش روحیه‌ی سازندگی، همکاری و همبستگی بین نوجوانان وجوانان زرتشتی، بالا بردن آگاهی‌های دینی، علمی، فرهنگی و مهارت های ورزشی، فنی و هنری، ایجاد روحیه‌ی اجتماعی و اعتماد به نفس، افزایش احساس مسوولیت، نظم و دقت، از ۲۰ تا ۲۷ امردادماه 1398 خورشیدی در همایشگاه مارکار تهران‌پارس برگزار می‌شود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-03-24