لوگو امرداد

همایش کارآفرینی اتاق بازرگانی زرتشتیان در راه است

IMG 20240529 WA0002اتاق بازرگانی زرتشتیان ایران برای آشنایی و شبکه‌سازی بین مشاغل نخستین نشست خود را در مارکار تهرانپارس برگزار می‌کند.

این نهاد زرتشتی برای آشنایی و شبکه‌سازی بین مشاغل، کسب‌وکارها و مهارت‌های موجود در هازمان، نخستین نشست آشنایی با کسب‌وکارهای زرتشتیان را در روز دوشنبه 28 خورداد ماه 1403 در مارکار تهرانپارس برگزار خواهد کرد.

بر پایه این فراخوان اگر ایده‌ای برای آغاز کسب‌وکار دارید و به دنبال تشکیل تیم هستید، اگر کسب‌وکار دارید و به دنبال بازاریابی، جذب نیرو و یا سرمایه‌گذار هستید و یا اگر دارای مهارت یا سرمایه بوده و علاقه‌مند به آشنایی یا همکاری در کسب‌وکار همکیشان هستید می‌توانید در این نشست همراه باشید.

ساعت باشندگی 8:00 برای تهیه صبحانه از سوی نام‌نویسی شوندگان است و آغاز نشست از ساعت 10:00 خواهد بود. هزینه نام‌نویسی در این نشست 50 هزار تومان است.

شماره کارت برای واریز هزینه نام‌نویسی 6393-1575-6315-5894 به نام مهربان اردشیریان شریف‌آبادی بانک رفاه کارگران و پس از واریز پول به  خانم  زره‌پوش به شماره ٠٩١٢٧٦١٢٤٠٥ اطلاع دهید. نام‌نویسی برای همگان آزاد است.

اتاق بازرگانی زرتشتیان از همکیشانی که علاقه‌مند به شناساندن کسب‌وکار خود در این گردهمایی هستند (هر معرفی ۱۰ دقیقه) یا ایده‌ای برای آغاز کسب‌وکار جدید دارند، خواست برای هماهنگی‌های نخستین به خانم زره‌پوش ٠٩١٢٧٦١٢٤٠٥ در پیوند باشند.

فیلم آشنایی این نشست را میتوانید از اینجا ببینید.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter
تازه‌ترین ها
1403-04-24