لوگو امرداد

شمار شرکت‌کنندگان بخش گاتاشناسی مانتره ۳۱

20240601 212142 qp16lhdcb6o5neki27x8egjzmrrd9unbmtmrqvgdmoکانون دانشجویان زرتشتی تعداد شرکت‌کنندگان هر دو بخش پروژه محور و پژوهش محور را به آگاهی می‌رساند.

سی و یکمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. در همین راستا، نام‌نویسی بخش گاتاشناسی، از تاریخ پنجم تا ۱۱ خورداد ماه 1403 انجام خواهد شد و همان‌گونه که پیش‌تر به آگاهی رسیده، این نام‌نویسی تمدید نخواهد شد.

بخش گاتاشناسی هرساله، تلاش می‌کند تا شرکت‌کنندگان با رعایت اصول مقاله‌نویسی در راستای جستارهای دینی آشنا شوند. این بخش دربردارنده دو بخش پروژه‌ محور و پژوهش‌ محور است.

بخش پروژه‌ محور:

هدف این بخش، افزایش سطح کیفی مقالات ارایه شده و توجه بیشتر به جنبه‌ی آموزشی نگارش متون علمی و فرهنگ‌سازی و آموزش چگونگی درست پژوهش ‌علمی با کمک استادهای راهنماست. این بخش به دو بخش زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال بخش می‌شود که شمار این شرکت‌کنندگان درمجموع ۲۵ نفر (۱۲ نفر زیر ۱۸ سال و ۱۳ نفر بالای ۱۸ سال) است که جملگی (:مجموعا) در ۱۵ مقاله نام‌نویسی کردند.

بخش پژوهش‌ محور:

این بخش برای افرادی شایسته است که تجربه کافی در نوشتن مقاله و پژوهش دینی را داشته و نیازی به آموزش و پشتیبانی ندارند. شرکت در این بخش برای افراد ناآشنا به پایه مقاله‌نویسی به‌هیچ عنوان سفارش نمی‌شود. در این بخش که تنها امکان شرکت افراد بالای ۱۸ سال وجود دارد، پنج نفر شرکت و جملگی چهارمقاله نام‌نویسی کرده‌اند.

نام‌نویسی دو بخش اوستاخوانی و مانترک از ۲۹ اردیبهشت تا چهارم خورداد ماه 1403 بود که شمار شرکت‌کنندگان این دو بخش را نیز می‌توانید در اینجا بخوانید.

مانترسپند؛ تنها مرجع خبری مانتره

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-24