لوگو امرداد

وبینار آموزش کسب درآمد با رهنمود ادیل مالیا

Screenshot ۲۰۲۴۰۶۰۸ ۱۵۴۴۴۹ Telegramیادگیری شیوه کسب درآمد زیر نظر ادیل مالیا، مدیر برتر شرکت کوکاکولا و یکی از ۱۱۰ رهبر تاثیرگذار دنیا در فضای مجازی زوم خواهد بود.

این‌زمانی برای ایجاد ارزش فکری، اقتصادی و اجتماعی فراتر از منابع کنترل شده موجود و به بیشینه رساندن سود بین ارزش‌های موجود برای توسعه پایدار به نفع زرتشتی‌ها در سراسر جهان و سایر جوامع بشری است.

ادیل مالیا: مدیرعامل “The FiRM” – یک مرکز مشاوره مدیریت کسب‌وکار است و دارای مدرک بازرگانی، لیسانس حقوق، کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از موسسه معتبر علوم اجتماعی تاتا است.

او در «برنامه مدیریت پیشرفته» مدرسه کوکاکولا وارتون شرکت کرده است و دکترای “Causa Honoris” در فلسفه از سوی دانشگاه چیتکارا هند را دریافت کرده است.

ادیل مالیا، با بیش از ۴ دهه تجربه شرکت مدیریت برتر در هند و خارج از هند و کار در گودرج، جنرال الکتریک، مارکس اند اسپنسر، کوکاکولا و اسار و غیره در سطوح هیات مدیره در زمینه‌های رهبری، منابع انسانی، بازاریابی، مشاوره مدیریت کسب‌وکار و مشاوره خدمت کرده است. وی یک مربی تجاری حرفه‌ای برای مدیران اجرایی شناخته شده در هند است. ادیل همچنین به موسیقی علاقه دارد و موهان وینا  می‌نوازد. او همچنین یک سخنگوی TedX است.

ادیل برنده چندین جایزه ملی و بین‌المللی شده است – ازجمله جایزه «استاد بزرگ منابع انسانی» در «کنگره WHR».

او در میان فهرست ۱۱۰ رهبر بانفوذ جهانی توسط ‘People-Hum’، یک سازمان رتبه‌بندی جهانی برای حرفه‌ای‌ها، در رتبه نخست قرار گرفت. همچنین یک مدیر مستقل در چندین شرکت است و یکی از هفت معتمد منتخب در هیات مدیره پنچای پارسی بمبئی است. وی در ۱۰ سال گذشته یکی از هموندان فعال مرکز زرتشتیان است. ادیل مالیا یک وبینار طراحی کرده است. زمان این وبینار ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ ساعت 20:30  به وقت بمبئی، کلکته، دهلی‌نو، یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت 18:30 به وقت ایران است با مشخصات زیر به نشست در زوم بپیوندید.

https://us02web.zoom.us/j/ 83366370402

شناسه جلسه: 0402 6637 833

رمز عبور: WZCC

برگرفته از کانال تلگرامی Newswz@

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-23