تارنمای خبری امرداد

نتیجه‌ی پیکارهای جام جان‌باختگان(دوشنبه دوم امرداد)

نتیجه‌ی پیکارهای تیمی و انفرادی جام جان‌باختگان را هر روز در یک پست دنبال کنید. این نتایج به صورت لحظه به لحظه و تا پایان پیکارهای آن روز به این پست افزوده می‌شوند.

نتیجه‌ی پیکارهای تیمی روز دوشنبه دوم امردادماه 1396 خورشیدی

فوتسال بزرگسالان:

تیم آرمان تفت‌وتوابع     –    به یاد کیوان     1              

نصرت‌آباد   2       –        پلاسکو       3                

بسکتبال سه‌نفره:

امید     1           –            یاران رامتین      2  

به یاد مازیار(نرسی آباد)    1   –     فروهر      3                    

بسکتبال بانوان:

فروهر(1)    49     –      کانون دانشجویان زرتشتی(1)    22               

والیبال آقایان:

پارسیان           –      کانون دانشجویان زرتشتی    0            

اشتاد مریم آباد   2      –      پلاسکو (اهنود)      0               

والیبال بانوان:

یاران آرمین  1   –    پارسه شیراز     2
       

نتیجه‌ی پیکارهای انفرادی روز دوشنبه دوم امردادماه 1396 خورشیدی

تنیس روی میز بزرگسالان:

مهرداد پولادی    3     –      آرشام باوفا   0            

سهراب ویرابی    3  –      پویان یزدانی    0

اردشیر بهمردی    3    –     کوشا زندیان  2

آرش فرودی   3   –     فرشاد پشوتنی زاده  0

پیمان جهانگیری   3   –    فردین فرودی     0 

تنیس روی میز دوبل بزرگسالان:

بهرام افشاری، سیاوش جمشیدی کلانتری  3    –     شهریار کیانشاهی، فرشاد پشوتنی‌زاده    0          

سپند ایزدی کلانتری، مهران منوچهری کلانتری  3  –     مازیار مژگانی، امید ماوندادی    0

نیما ایزدی و دینیار مژگانی  3   –     سیروس جمشیدی و سهراب ویرابی  0      

 

تنیس روی میز نونهالان:

ماهان خرم‌زاد  3   –     ارشیا شهریاری     0              

آرمان اشیدری     0   –      نریمان شهریاری   3

پویا زندیان  2   –     مازیار لریان   3           

تنیس روی میز نوجوانان:

پرهام سلامت   3  –     آرشام زندیان    0

فرهود یگانگی    0   –   رادمهر کاویانی‌پور  3

بردیا کیومرثی  3   –    داریوش حکیم    0

شروین خادمی  3   –    پارسا مژگانی مقدم  0

آرمان اشیدری  0  – نریمان شهریاری  3

مهبد آبیاری   3   –     مهیار بمانی   1        

تنیس روی میز دوبل نوجوانان:

خشایارنمیرانیان، مهبد آبیاری   2    –      شادمهر یزدانی، مازیار لریان    3

کیارش مندگاری و بهرام ایدلی        –    پارسا خدادادی چم و رادمهر کاویانی             

تنیس روی میز بانوان:

میترا نمیرانیان  3   –       فرناز آتشبند    0        
گلوریا سپنتا     3    –       فیروزه فرودی   0

 

بدمینتون:

ستاره فره‌وشی    2   –        ستاره مهرشاهی     0

شایان فره‌وشی   0    –         آرین کاویانی   2

آتریا مهربد    0    –         پارمیدا شاه‌بهرامی    2

مهرو خسرویانی   2 –        راشین گنجی   0

فرشید رستمی عصرآبادی- شراره دارابیان         –       سپهر کدخدایان – پارمیس پاک‌سرشت

خشایار کاویانی کوثرخیزی   2     –          سپهر خسرویانی   0

شهریار کاوسی زین‌آباد           –        زرتشت پوروشسب

مهرنوش موبد           –          دیبا خدایی

آرش غیبی       –          آریا رستمی

پارمیس پاک‌سرشت    2  –       نیکو آبیاری جعفرآباد     1

کیخسرو اشتری    0   –         آرشام گشتاسبیان     2

شادمهر یزدانی  و   دیبا خدایی        –        شهریار کاوسی زین‌آبا و   آتریا زره‌پوش

شقایق به‌دینیان     2     –          رزیتا رستمی عصرآبادی    0

کیارش شهریاری   2      –      بهنام خسرویانی   0

آویسا پشوتنی‌زاده          –    شینا سرداری

بابک نیک‌دین           –      شادمهر یزدانی

شروین کاوسی زین‌آباد       –    شروین ارغوانی

رومینا زره‌پوش           –      دنیا سپنتا

 

شطرنج:

شروین نمیرانیان  1    –    مهرداد زندیان  0

سروش باستانی   1  –     آرتین هوشنگی 0

آرین بمانی  1    –        سپهر باستانی   0

سپند بلندی   1   –        فردین فلاحتی   0

آریا شامردانی   1     –     آرین جمشیدی  غ

پویا فرهی  0      –     کارن نمیری    1

آرین دهنوی‌زاده   غ  –    آریا شهریاری کلانتری  غ

دادمهر زندیان  1  –      کسری بزرگ‌چمی    غ

مازیار بهمردی  1   –    مهبانو پای‌سروی   غ

فرشید بختیاری  1  –    پویان آبادیان    غ

مهراد فلاح‌زاده  1   –    شهین‌بانو شهریاری   غ

خدامراد چهل‌مرد 1   –     آذین کیانی  0

افشین تشکر   غ  –   ناهید لریان  1

سحر بمانی  1  –    ویستا دهموبد شریف‌آبادی   غ

پریسا لریان   غ   –    فریده بختیاری   1

مهسا نمیرانیان   غ   –    پریناز ایزدی  1

شکیبا نوذری   غ    –     مهگل خدادوست  غ

منوچهر یزدانی اله‌آبادی  1  –    بهاره خسروی  غ

سهراب زندی حسن‌آبادی   غ  –    فربد لریان  غ

خسرو بهمردی   غ   –    بهمن کیانی مقدم   غ

پوروشسب خداپرستی   غ   –     امید پیروزمند  غ

آذین نیکجو    غ  –     فیروزه فرودی قاسم‌آبادی   1

فرانک لر کلانتری   1 –    آریومن فروهری  غ

نیما رایومند 0   –   آرش خلیلی   1

آرمین بهمردی   –   استراحت

 

 

 

 

 

 

به نوشتار امتیاز بدهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید