تارنمای خبری امرداد
18 دی‌ماه در فضای اسکای‌روم

سخنرانان بخش سوم ارایه‌ جنبی نوشتار همایش علمی

بخش سوم ارایه‌ی جنبی نوشتار هفدهمین همایش علمی با چهار سخنرانی پیرامون «پدیده‌ی جهانی شدن» در فضای اسکای روم برگزار می‌شود.

برپایه‌ی گزارش کانون دانشجویان زرتشتی، موضوع بخش سوم ارایه‌ی جنبی نوشتار «پدیده‌ی جهانی شدن» در نظر گرفته شده است. رامتین جوانمردی و ماهدیس خسروی، نگین تیرداد پویان گشتاسبی و پگاه بزرگ‌چمی سخنرانان بخش سوم ارائه جنبی نوشتار همایش علمی زرتشتیان هستند.

عنوان سخنرانی‌ها بدین‌گونه است:

1-تاثیر تکنولوژی در دنیای امروزی و پیشرفت آن با ارایه‌ی ماهدیس خسروی و رامتین جوانمردی

2-گلوبالیزیشن با ارایه‌ی نگین تیرداد

3-نانو فناوری به زبان ساده با ارایه‌ی پگاه بزرگ‌چمی

4-تاریخچه بازی‌های ویدیویی با ارایه‌ی پویان گشتاسبی

این بخش از ارایه جنبی نوشتار پنجشنبه ۱۸ دی‌ماه 1399 خورشیدی ساعت 18:30 در فضای اسکای‌روم برگزار می‌شود.

برای تماشای برنامه می‌توانید لینک اسکای‌روم را مدتی پیش از آغاز همایش، از تارنمای کانون دانشجویان زرتشتی و همایش علمی، و یا از راه کانال تلگرام کانون دانشجویان زرتشتی دریافت کنید. شرکت‌کنندگانی که با برنامه پیوند می‌گیرند، در پایان برنامه با امتیازهایی که به ارائه‌دهندگان می‌دهند در تعیین نتیجه‌ی برندگان موثر خواهند بود. شیوه‌ی امتیاز‌دهی همانند دو بخش پیشین ارایه جنبی نوشتار است.

سیستم امتیازدهی:
پس از ورود به skyroom و وارد کردن نام کاربری خود، این نام کاربری و ایمیل خود را در مدت زمان برگزاری برنامه به شناسه‌ی کانون دانشجویان زرتشتی بفرستید، سپس در پایان برنامه پیوند (:لینک) امتیازدهی از راه شناسه‌ی کانون دانشجویان زرتشتی برای شما فرستاده خواهد شد. برای امتیاز دادن لازم است تا نام کاربری و ایمیلی که در آغاز فرستاده‌اید را وارد کرده و سپس از ۰ تا ۵ به هر یک از ارائه‌ها امتیاز دهید.
فرم نظر‌سنجی افراد با استفاده از ایمیل و نام کاربری، بررسی می‌شود. هر فرد نیز تنها دارای یک حق رای است. همچنین فرم نظرسنجی افرادی تنها زمانی به بررسی گذاشته می‌شود که دستکم در ۶۰٪ برنامه حضور داشته باشد. مدت زمان حضور در محیط برگزاری ثبت می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید