لوگو امرداد

آرین باستانی به مقام دوم المپیاد فیزیک کشوری دست یافت

aryanbastani2آرین باستانی، مدال نقره المپیاد فیزیک کشوری سال 99-98 را از آنِ خود کرد.

المپیاد فیزیک دانش‌آموزی، رقابت میان هزاران دانش‌آموز داوطلب پایه‌ی یازدهم در یک سال و در 3 مرحله انجام شد. آرین باستانی، دانش‌آموز زرتشتی، توانست با پشت سر گذاشتن آزمون‌های علمی و آزمایشگاهی به مدال نقره المپیاد فیزیک کشوری دست یابد.

آرین باستانی، فرزند گیتا ماندگاری و فریبرز باستانی 18 سال دارد و اکنون در پایه‌ی دوازدهم ریاضی فیزیک دبیرستان استعداد‌های درخشان علامه حلی 1 تهران مشغول به تحصیل است. دوره‌ی متوسطه‌ی اول را نیز دبیرستان علامه حلی گذرانده و آموختن را از دبستان جمشیدجم آغاز کرده است.

او از انگیزه‌ی گرایش به رشته فیزیک و شرکت در آزمون المپیاد می‌گوید: می‌خواستم به جای چندین کار روی یک مبحث متمرکز شوم و برای علاقه‌ای که به مباحث فیزیک داشتم این رشته را انتخاب کردم. هدف اصلیِ من یادگیری بود نه فقط رسیدن به نتیجه، از دو سال پیش برنامه‌ریزی خواندن و یادگرفتن بخش‌های مختلف فیزیک و زمان گذاشتن روی این علاقه‌ام را آغاز کردم تا سرانجام پاییز امسال مرحله‌ی نهایی امتحانات برگزار و نتایج از سوی کمیته‌ی علمی المپیاد فیزیک اعلام شد.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

9 پاسخ

 1. درود و تبریک به آرین جان عزیزیم ، و خانواده محترمشان ، آرین نه تنها از لحاظ درسی بلکه از جنبه اخلاقی و رفتاری هم همیشه نمونه بودند و هستند ، امیدوارم در تمام طول مراحل زندگیت موفق و سربلند و سلامت باشی و حال دلت خوب باشد

 2. آرین جان بهت تبریک میگویم، امیدوارم که در بقیه مراحل زندگی هم پیروز و سربلند باشی.

 3. آرین جان عزیزم تبریک میگم ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد و تندرست ، موفق و سربلند باشی .

 4. آرین جان برای بدست آوردن این پیروزی به خودت و خانواده‌ی گرامیت شادباش بسیار میگم و پیروزیهای روزافزون برایت آرزومندم.

 5. آرین عزیز شاد باش میگم و امید که در ادامه راه هم سربلند باشی و قدمهای بلندتر از شما ببینیم. دست مریزاد بر گیتا و فریبرز عزیز… نوم خدا

 6. درود بر شما به امید موفقیت در تمام مراحل زندگی

 7. درود آرین جان
  از خبر پیروزیت شادمان شدم.
  شاد و تندرست باشی

  شادباش به گیتا و فریبرز عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-03-23