تارنمای خبری امرداد

داستان شاه‌ فریدون با وکیل ضحاک؛ درس‌گفتار پانزدهمین نشست شاهنامه‌پژوهی

پانزدهمین نشست شاهنامه‌پژوهی با درس‌گفتار «داستان شاه‌ فریدون با وکیل ضحاک» 21 فروردین‌ماه برگزار می‌شود.

گروه آموزشی و پژوهشی پویندگان راه اشا به آگاهی می‌رساند، نخستین نشست شاهنامه‌پژوهی در سال نو با آموزش کدبان بابک سلامتی، سردبیر اَمُرداد، از شاهنامه‌پژوهان ایران‌زمین به بازخوانی داستان «شاه فریدون با وکیل ضحاک» پرداخته می‌شود.

نشست‌های شاهنامه‌پژوهی، روزهای شنبه هر هفته ساعت ۱۹ به زمان ایران برگزار می‌شود. دوستداران منش و فرهنگ ایرانی برای باشندگی در این نشست‌ها بایسته است نخست با شماره یا ایمیل خود در تارنمای WWW.DOORDIS.IR نام نویسی کنند، سپس نام و نام‌خانوادگی، شماره‌ی همراه یا ایمیل خود و واژه‌ی «نشست شاهنامه» را برای شماره همراه ۰۹۱۳۹۴۳۵۷۵۴ پیام بفرستند.

نشست پانزدهم، 21 فروردین‌ماه 1400 خورشیدی برابر با روز رام ایزد و فروردین‌ماه ساعت 19 به میزبانی هومن فروهری برگزار می‌شود. هر هفته تا دوشنبه آگهی داستان هفته‌ی آینده در رویه اینستاگرامی گروه پویندگان راه اَشا گذاشته می‌شود.
کوشش می‌شود آوای زنده این نشست در ساختار نو در گروه شبکه مجازی پویندگان راه اشا پخش شود.

5/5 - (1 امتیاز)
2 نظرات
 1. نازنین می گوید

  شبکه مجازی پویندگان راه اشا، چیه؟ یه تارنماست؟ یه گروه تلگرامی یا اینستاگرامی هست؟

 2. امرداد می گوید

  درود بر شما در لینک زیر درباره فعالیت های پویندگان راه اشا نوشته شده است

  https://amordadnews.com/54899/

  از روزهای آغاز همه‌گیری کووید_19، اسفندماه 1398، که برگزاری گردهمایی‌های ناممکن شد، گروه آموزشی-پژوهشی پویندگان راه اشا در فضای مجازی وبینارهایی در تارنمای آموزشی دوردیس و یا برنامه‌های برخط در رویه‌ی اینستاگرامی پویندگان راه اشا را با آرمان آموزش و پژوهش در زمینه‌ی دینی فرهنگی آیینی و جشن‌های زرتشتیان برگزار می‌کند. موسسه پژوهشی آموزشی پویندگان راه اشا امردادماه 1385 به ثبت رسیده است.

  نشانی اینستاگرام https://www.instagram.com/pouyandegan.rah.asha

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید