لوگو امرداد

جشن گروثمان در روشن‌ترین روز سال برگزار می‌شود

WhatsApp Image 2021 06 20 at 15.12.37جشن گروثمان همزمان با بلندترین روز سال و هنگام اوج درخشش، شکوفایی و روشنایی خورشید با موضوع خویشکاری خود نسبت به جهان هستی در ساختار اسکای‌روم برگزار می‌شود.

جشن گروثمان رویدادی است که در یکم تیرماه 1400 برگزار خواهد شد. ورود به این رویداد برای همگان آزاد است و همه می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. این رویداد از ساعت 12:30 نیمروز آغاز خواهد شد و پذیرای بازدیدکنندگان در فضای اسکای روم خواهد بود.

گروثمان به چم سرای نور و سرود است و به زیباترین، نیکوترین و روشن‌ترین پنداشت انسان از جهان اشاره دارد. در جشن گروثمان هر یک از باشندگان از خویشکاری خود نسبت به جهان هستی خواهند گفت. درباره‌ی دهش هر یک به هستی چیست و چگونگی شیوه‌ی کمک به پیشرفت جهان، گفت‌وگو می‌کنند. در این رویداد چهار سخنران ویژه هم از مفهوم خویشکاری و خویشکاری خود سخن می‌گویند.

جشن گروثمان، شادی و سرور شکوفایی و درخشش، سه‌شنبه یکم تیرماه 1400 ساعت 12:30 از تارنمای گروثمان به نشانی growthman.ir آغاز می‌شود. برنامه‌ی سخنرانی‌ها بدین گونه است:

ساعت 12:30 دکتر شروین وکیلی، جامعه‌شناس و بنیادگذار انجمن زروان درباره‌ی مفهوم خویشکاری و بایستگی انتخاب نقش خودمان در هستی سخن می‌گوید.

ساعت 13:03 به اوج رسیدن خورشید

ساعت 13:15 احسان خازنی پژوهشگر نجوم ایرانی، برای درباره‌ی جایگاه نجومی روز یکم تیرماه و به اوج رسیدن خورشید خواهد گفت و ارتباط آن را با مفهوم خویشکاری بازمی‌گوید.

ساعت 14 مهندس رضا علوی، مترجم کتاب اوج یا فلو، طراح و مدرس دوره‌های توسعه فردی در این نشست از مفهوم «حضور» خواهد گفت‌ـ

ساعت 15 سخنرانی پایانی، رامتین شهرت از تجربه پرداختن به خویشکاری خود و راه‌اندازه اقامتگاه بومگردی خواهد گفت، این که چگونه به گونه‌ای متفاوت از دیگران راه خودش را برگزیده و به واقعیت دگرگون کرده است‌ـ

رادمان خورشیدیان، دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد آینده‌‌پژوهی اجتماعی از دانشکده‌ی جامعه‌شناسی دانشگاه ترنتو-ایتالیا و هموند هیات بنیان‌گذار انجمن آینده پژوهان ایتالیا هماهنگ‌کننده و گرداننده‌ی جشن گروثمان است.

افزون بر سخنرانی‌هایی که برای این رویداد برنامه‌ریزی شده، بازی در راستای شناختن خودمان از زاویه‌ای دیگر هم طراحی شده است که میان شرکت‌کنندگان برگزار شود. بازی که هم شادی بخش خواهد بود هم به شناخت خود کمک خواهد کرد.

برای تماشای جشن گروثمان از دو شیوه فضای  اسکای روم و یا اینستاگرام خویشکاری می‌توان بهره گرفت. خود رویداد جشن گروثمان در فضای اسکای روم و تماشای زنده آن در رویه‌ی اینستاگرام خویشکاری‌.
برای ورود به فضای اسکای روم به‌عنوان مهمان شما می توانید از پیوند جشن گروثمان استفاده کنید. هنگام ورود گزینه میهمان را انتخاب کنید و پس از ورود به اتاق نام نمایشی خود را به درستی وارد کنید.
هم چنین می توانید با دنبال کردن رویه اینستاگرام خویشکاری در هنگام رویداد آن را به‌گونه‌ی زنده (لایو) تماشا کنیدـ پیشنهاد این است که از اسکای‌روم برای شرکت در رویداد بهره بگیرید تا بتوانید با سخنران‌ها همکُنش (:تعامل) بیشتری داشته باشید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید ویدئو آموزشی ورود به اسکای روم را تماشا کنیدـ

نخستین روز تیرماه درازترین روز سال، زمانی که نور و روشنایی به نهایت خود می‌رسد، همچنین آغاز فصل تابستان، زمان «به اوج رسیدن خورشید» خورشید در فرجام تابش خود است. همان‌گونه که زایش خورشید در شب چله گرامی داشته می‌‌شود شایسته است هنگام به سرانجام رسیدن، شکوفایی و درخشش خورشید، را نیز خجسته دارند.

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-03-17
امرداد