لوگو امرداد
آگاهی‌رسانی گروه آموزشی پژوهشی پویندگان راه اشا

جمع‌بندی کل هات 28 در نشست سیزدهم اوستاپژوهی

WhatsApp Image 2021 08 26 at 10.02.02نشست سیزدهم اوستاپژوهی پویندگان راه اشا، هفتم شهریورماه با جمع‌بندی کل هات ۲۸ برگزار می‌شود.

گروه آموزشی پژوهشی پویندگان راه اشا به آگاهی‌می‌رساند؛ سیزدهمین نشست اوستاپژوهی و آموزش گام‌به‌گام اوستای سپند با جمع‌بندی کل هات 28 در تارنمای دوردیس برگزار می‌شود.

نشست‌های اوستاپژوهی با آموزش موبد اردشیر بهمردی و همراهی دیگر موبدان در بخش‌های گوناگون با مدیریت موبد هومن فروهری روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت ۱۹ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

دوستداران دانستن آیین نیاکانی، برای باشندگی در نشست آموزش گام‌به‌گام اوستای سپند، پس از هموندی و نام‌نویسی در تارنمای دوردیس به نشانی WWW.Doordis.ir شماره همراه، نام و نام‌خانوادگی خود، همراه با واژه‌ی «نشست اوستاپژوهی» را به شماره ۰۹۱۳۹۴۳۵۷۵۴ روانه کنند تا به نشست افزوده شوند.

نشست‌های اوستاپژوهی به گونه‌ای است که همراهان از هر بخش که به آموزش بپیوندند می‌توانند از آن بهره ببرند.

نشست سیزدهم اوستاپژوهی را در روز ماه ایزد و شهریور ماه برابر با یکشنبه هفتم شهریورماه ۱۴۰۰ خورشیدی و ۲۹ آگوست ۲۰۲۱ میلادی ساعت 19 به زمان ایران با جمع‌بندی کل هات ۲۸ در تارنمای دوردیس همراهی کنید.

کوشش می‌شود آگهی نشست هر هفته تا روز سه‌شنبه از تارنمای امرداد گسترش یابد. برای دریافت آگاهی بیشتر اینستاگرام گروه آموزشی و پژوهشی پویندگان راه اَشا را به نشانی https://www.instagram.com/pouyandegan.rah.asha پیگیری کنید.

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-03-02