لوگو امرداد

زمان بازگشایی کلاس‌های دینی دانش‌آموزان زرتشتی

بازگشایی کلاس‌های دینی دانش‌آموزان زرتشتیزمان بازگشایی کلاس‌های دینی در سال تحصیلی 98-1397 خورشیدی آگاهی‌رسانی شد.
برنامه‌ریزی کلاس‌های دینی دانش‌آموزان زرتشتی هماهنگ و زیر نگر (:نظر) کارگروه دینی است. زمان‌بندی برگزاری بازگشایی کلاس‌ها‌ی دینی در پی آمده است:

کرمان

جشن بازگشایی و آغاز کلاس‌های دینی به کوشش کمیسیون فرهنگی انجمن زرتشتیان کرمان پنج‌شنبه پنجم مهرماه از ساعت 15 در تالار آتشکده‌ برگزار می‌شود. این جشن با برگزاری آیین نیایش و به همراه پیش‌کش هدیه به دانش‌آموزان است. نزدیک به 130 دانش‌آموز در این کلاس‌ها نام‌نویسی کرده‌اند.

شیراز

آغاز کلاس‌های دینی در شیراز، آدینه ششم مهرماه 1397 خورشیدی از ساعت 16 در تالار روانشاد یزدانی باغ وقفی است.

اصفهان

مهشید آتشبند، مسوول آموزش دینی، در گفت‌وگو با امرداد به ناهماهنگی در پخش کتاب اشاره کرد و گفت: هر ساله شمار کتاب‌ها را به خانم خدادادی و مسوولان پخش کتاب آگاهی‌رسانی می‌کنیم ولی کتاب‌ها با دیر کرد به دست ما می‌رسد. از این رو امسال زمانی که کتاب دینی به دست دانش‌آموزان برسد کلاس‌ها را آغاز می‌کنیم. وی شمار دانش‌آموزان را پنج تن گفت که دو دانش‌آموز در پایه‌ی ابتدایی و در پایه‌ی هفتم، دهم و دوازدهم یک تن نام‌نویسی کرده‌اند.

یزد

جشن بازگشایی کلاس‌های دینی دانش‌آموزان زرتشتی یزد پنج‌شنبه پنجم مهرماه 1397 خورشیدی از ساعت 17 در تالار قاسم‌آباد یزد برگزار می‌شود. کلاس‌های دینی از پنج‌شنبه 12شهریورماه آغاز می‌شود. برگزاری کلاس‌های دینی دختران و پسران تا پایه‌ی ششم در دبستان مارکار یزد است. کلاس دینی دوره‌‌ی نخست و دوم دبیرستان پسران در پردیس مارکار یزد و دختران دبیرستانی در دبستان مارکار برگزار می‌شود.

کرج

به کوشش انجمن زرتشتیان کرج، کلاس‌های دینی  آدینه ششم شهریورماه از ساعت 8 و 30 دقیقه در تالار خانه‌ی دولت بازگشایی می‌شود.

تهران

_ کلاس‌های دینی دانش‌آموزان زرتشتی در سازمان فروهر پنج‌شنبه پنجم مهرماه 1397 خورشیدی از ساعت 15 و 30 دقیقه در این مکان آغاز می‌شود.

_ آغاز به کار کلاس‌های دینی دانش‌آموزان زرتشتی منطقه‌ی شرق و شمال شرق تهران، پنج‌شنبه‌ پنجم مهرماه 1397 خورشیدی از ساعت 15 و 30 دقیقه در آموزشگاه هرمز آرش تهران‌پارس است. در این روز برگه‌ی نام‌نویسی در میان دانش‌آموزان پخش می‌شود. این برگه‌ها پس از تکمیل از سوی خانواده‌ها، پنج‌شنبه‌ 12 مهرماه به دفتر آموزگاران برگشت داده می‌شود.

اهواز

بازگشایی کلاس‌های دینی زرتشتیان اهواز پنج‌شنبه 12 مهرماه از ساعت 20 در باشگاه کیانپارس است. دو دانش‌آموز در پایه‌های ششم و هشتم در این کلاس‌ها نام‌نویسی کرده‌اند.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-30