لوگو امرداد
با معرفی نفرات برتر

بیست‌وهشتمین دوره پیکارهای ورزشی جام سده شیراز پایان یافت

بیست‌وهشتمین دوره پیکارهای ورزشی جام سده شیراز با معرفی نفرات برتر به ایستگاه پایان رسید.

جام سده با وجود ادامه یافتن همه‌گیری بیماری کرونا در راستای روحیه بخشیدن به هازمان زرتشتی، ایجاد انگیزه و انرژی، به دو گونه‌ی حضوری و مجازی با باشندگی شمار زیادی از ورزشکاران و دوستداران از مهرماه همزمان با جشن مهرگان آغاز شد و پس از چهارماه رقابت شرکت‌کنندگان با شناخت نفرات برتر پایان یافت.

?رشته تخته نرد (به گونه ی مجازی)

مقام نخست: کامران مهربانی (اصفهان)
مقام دوم: آرش خدیوی (شیراز)
مقام سوم: نیما رایومند (یزد)

?رشته دارت رده‌ی آزاد (به گونه‌ی حضوری)

مقام نخست: شهریار کاوسی
مقام دوم: پیمان گشتاسبی
مقام سوم: داریوش جوانمرد

?رشته دارت رده ی پیشکسوتان (نشانه‌روی به مرکز-به گونه‌ی حضوری)

مقام نخست: میترا جوانمرد
مقام دوم: رستم خسرویانی
مقام سوم: مهری فلاحتی

?رشته دارت رده‌ی پیشکسوتان (شیوه‌ی امتیازی-به گونه‌ی حضوری)

مقام نخست: شهناز نمیرانیان
مقام دوم: مهری فلاحتی
مقام سوم: فرشید گشتاسبی

?رشته تیمی گنج در آتشکده (به گونه‌ی حضوری)

مقام نخست: تیم سه نفره (افروز سهرابی، رامتین مهربان شهریاری، آریا مهربان شهریاری)
مقام دوم: تیم سه نفره (کیانوش رشیدی، مهنوش رشیدی، آرتان سرایی)
مقام سوم مشترک: تیم دونفره (بهین آبادیان و کامبیز ایرجی) و تیم دونفره (فرشته هنگامی، مهسا ده‌موبد) و تیم دونفره (شهناز نمیرانیان و آرمیتا جمشیدی‌کلانتری)

?رشته معلومات عمومی (پرسش و پاسخ چند حرفی-به گونه ی مجازی)

مقام اول: تیم (کامبیز نیکزاد و چیستا نیکزاد)
مقام دوم: تیم (شهریار کاوسی و پوروچیستا رشیدی)
مقام سوم مشترک: تیم (دادمهر رستمی و آریا رستمی) از کرمان و تیم (ناهید فلفلی و سیروس خدادادی)

?در کنار رشته‌های مختلف، چالش تشخیص چهره‌ی ورزشکاران باشنده در دوره‌های پیشین جام سده نیز در مدت 4 هفته برگزار شد که از میان پاسخ های درست، هر هفته یک نفر به قید قرعه انتخاب شد.

هفته اول: رامتین مهربان شهریاری
هفته دوم: مهرنگار ماوندادی

هفته سوم : مهری فلاحتی
هفته چهارم: میترا دانایی

شماری از ورزشکاران نیز در چالش ورزش، تندرستی شرکت کردند و با ارسال تصاویر اجرای حرکات ورزشی توسط خودشان امتیازاتی را به‌دست آوردند.

?به رسم چند دوره‌ی اخیر جام سده نفراتی که در مجموع رشته‌های مختلف نیز، بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند، نفرات نخست تا سوم معرفی شدند.
مقام نخست : میترا جوانمرد
مقام دوم: رامتین مهربان شهریاری
مقام سوم: افروز سهرابی

شرکت کنندگان و نفرات برتر رشته دارت پیشکسوتان
شرکت‌کنندگان و نفرات برتر رشته دارت پیشکسوتان
لوح اهدایی به نفرات برتر رشته ها
لوح اهدایی به نفرات برتر رشته‌ها
مقام نخست گنج در آتشکده
مقام نخست گنج در آتشکده
1 9
مقام دوم رشته گنج در آتشکده
مقام سوم مشترک رشته گنج در آتشکده 1
مقام سوم مشترک رشته گنج در آتشکده
مقام سوم مشترک گنج در آتشکده
مقام سوم مشترک گنج در آتشکده
مقام سوم مشترک رشته گنج در آتشکده
مقام سوم مشترک رشته گنج در آتشکده

فرتـــور از شهرام پوردهی است.

4090

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

  1. باز هم شیرازی ها، باز هم شیرازی های دوست داشتنی، باز هم شادی ها و همازوری ها، آفرین و درود بر شما ، خدا پشت و پناهتان.
    و آن پرتور نخست، آن پسربچه بانمک بهمراه پدرمادرِ بازیگوشش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-11-23