تارنمای خبری امرداد

کوشک ورجاوند 13 فروردین بسته است

هیات‌مدیره سازمان جوانان زرتشتی تهران با انتشار اطلاعیه از بسته‌بودن کوشک ورجاوند تهران در روز سیزه‌به‌در، 13 فروردین‌ماه خبر داد.

برپایه‌ی آگاهی‌رسانی سازمان جوانان زرتشتی تهران، در راستای حفظ هر چه بیشتر سلامتی همکیشان در شرایط همه‌گیری کرونا، کوشک ورجاوند 13 فروردین‌ماه 1401 خورشیدی، روز طبیعت بسته است و پذیرای همکیشان نخواهد بود.

در این آگاهی‌رسانی درخواست شده از هرگونه مراجعه به محل کوشک ورجاوند خودداری کنید و در راستای سفارش‌های بهداشتی در قطع کامل زنجیره گسترش ویروس همازوری و همیاری فرمایید.

3.7/5 - (9 امتیاز)
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter
4 نظرات
 1. همکیش می گوید

  چطور عروسی که از مردم پول میگیرن برگزار میشه ولی کوشک که رایگانه بخاطر حفظ سلامت جامعه بستس…
  از پاپ هم کاتولیک تر شدین…

 2. اشکان می گوید

  جالبه تمام شهرها همه چی رو باز کردن حتی در تهران آدریان و شاه ورهرام ایزد هم باز کردن ولی کوشک که محوطه کاملا باز و آزادی هست را باز نمی کنند… خیلی جالبه

 3. بهروز جمشیدیان می گوید

  درود بر همکیشان
  درود بر هیئت مدیره سازمان جوانان که با پاک کردن صورت مسئله راه حلی خوبی پیدا کردند و همکیشان تهرانی را از یک محیط مناسب و گسترده و امن محروم نمودند تا مانند دوسال گذشته بهانه بیماری کرونا راحت ترین پاسخ به نیاز هازمان زرتشتی در برقراری ارتباط و گردهمایی و دوری از فشار های روحی و روانی و افسردگی را تعطیلی کوشک ورجاوند یافتند . سپاسگزار این درایت و راحت طلبی و فرار از مسئولیت استفاده از جایگاهی که خیراندیش در اختیارشان قرار داده هستم.
  انجمن زرتشتیان تهران با آینده نگری اجازه استفاده از ادریان بزرگ و مارکار تهرانپارس را به همکیشان داده است و سازمان جوانان زرتشتی …….. !!!!!!!!!!!

 4. همکیش می گوید

  متاسفم برای جامعه زرتشتی با داشتن همچین ارگانی که حتی زمین های ورزشی آن هم در اختیار افرادی خاص و همینطور غیر همکیش میباشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سالنما فروهر
سروشی
هموندی خبرنامه
آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد
شما هر زمان میتوانید خبرنامه را لغو کنید