لوگو امرداد

کوشک ورجاوند 13 فروردین بسته است

13 36هیات‌مدیره سازمان جوانان زرتشتی تهران با انتشار اطلاعیه از بسته‌بودن کوشک ورجاوند تهران در روز سیزه‌به‌در، 13 فروردین‌ماه خبر داد.

برپایه‌ی آگاهی‌رسانی سازمان جوانان زرتشتی تهران، در راستای حفظ هر چه بیشتر سلامتی همکیشان در شرایط همه‌گیری کرونا، کوشک ورجاوند 13 فروردین‌ماه 1401 خورشیدی، روز طبیعت بسته است و پذیرای همکیشان نخواهد بود.

در این آگاهی‌رسانی درخواست شده از هرگونه مراجعه به محل کوشک ورجاوند خودداری کنید و در راستای سفارش‌های بهداشتی در قطع کامل زنجیره گسترش ویروس همازوری و همیاری فرمایید.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

4 پاسخ

  1. چطور عروسی که از مردم پول میگیرن برگزار میشه ولی کوشک که رایگانه بخاطر حفظ سلامت جامعه بستس…
    از پاپ هم کاتولیک تر شدین…

  2. جالبه تمام شهرها همه چی رو باز کردن حتی در تهران آدریان و شاه ورهرام ایزد هم باز کردن ولی کوشک که محوطه کاملا باز و آزادی هست را باز نمی کنند… خیلی جالبه

  3. درود بر همکیشان
    درود بر هیئت مدیره سازمان جوانان که با پاک کردن صورت مسئله راه حلی خوبی پیدا کردند و همکیشان تهرانی را از یک محیط مناسب و گسترده و امن محروم نمودند تا مانند دوسال گذشته بهانه بیماری کرونا راحت ترین پاسخ به نیاز هازمان زرتشتی در برقراری ارتباط و گردهمایی و دوری از فشار های روحی و روانی و افسردگی را تعطیلی کوشک ورجاوند یافتند . سپاسگزار این درایت و راحت طلبی و فرار از مسئولیت استفاده از جایگاهی که خیراندیش در اختیارشان قرار داده هستم.
    انجمن زرتشتیان تهران با آینده نگری اجازه استفاده از ادریان بزرگ و مارکار تهرانپارس را به همکیشان داده است و سازمان جوانان زرتشتی …….. !!!!!!!!!!!

  4. متاسفم برای جامعه زرتشتی با داشتن همچین ارگانی که حتی زمین های ورزشی آن هم در اختیار افرادی خاص و همینطور غیر همکیش میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-29