لوگو امرداد

گزارش تصویری از برگزاری کنگره جهانی زرتشتیان

 بیش از ۱۲۰۰ زرتشتی از ۱۶ کشور جهان از جمله نیوزلند استرالیا، هنگ کنگ، عراق، هلند، ایران و هند، در   دوازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان که در نیویورک آمریکا در حال برگزاری است باشنده هستند.
بیش از ۳۰ سخنران از بزرگان جامعه زرتشتی از سراسر جهان در این همایش به سخنرانی می‌پردازند. همچنین درباره موضوع‌هایی چون، زنان تاثیرگذار زرتشتی، زرتشتیان کردستان عراق، موبدیاری بانوان، فرزندان ازدواج بین دینی، سلامت روان جامعه زرتشتی، دین زرتشتی و محیط زیست، راه‌اندازی کسب و کار و… در این کنگره گفت‌وگو می‌شود.
اجرای نمایش داستان آفرینش برگرفته از نسک بندهش هم بخشی از برنامه‌های کنگره ،تاکنون بود.

دوازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان (12WZC) 11 تا 14 تیرماه 1401 خورشیدی (یکم تا چهارم جولای 2022) در هتل هیلتون در مرکز منهتن نیویورک آمریکا در حال برگزاری است. انجمن زرتشتیان نیویورک و توابع (ZAGNY) به‌ عنوان عضوی از فدراسیون انجمن‌های زرتشتیان آمریکای شمالی (FEZANA) دوباره پس از 22 سال، میزبان این رویداد (WZC2022) است. این مجموعه با همکاری اعضای انجمن زرتشتیان شمال آمریکا برنامه‌های آنلاین بسیاری درباره‌ی بحران‌های کاری و اقتصادی برای جوانان و بانوان و پدیده‌ی تغییر اقلیم و گرمایش جهانی و کارآفرینی در دوران کرونا برگزار می‌کند. امسال با فراخوانی که برای طراحی لوگو داده شد طرح شاهین خسرویانی برای کنگره جهانی زرتشتیان سال 2022 برگزیده شده است.

فرتورها رسیده است.

4090

4.9/5 - (8 امتیاز)
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-01-09