لوگو امرداد
به روزرسانی می‌شود

دانش‌آموز زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان

تارنمای خبری امرداد پذیرفته‌شدگان در آزمون هوش پایه‎ی هفتم دبیرستان‌های دوره‌ی یکم استعدادهای درخشان سال تحصیلی 99-1398 را معرفی می‌کند.

آریا طهمورثی فرزند آزیتا طهمورثی و کریم‌داد طهمورثی، زاده‌ی هفتم دی‌ماه 1385 خورشیدی در تهران، به دبیرستان دوره‌ی یکم تیزهوشان علامه حلی 10 که نخستین اولویت انتخابی وی بوده، راه یافته است.

وی دوره‌ی ابتدایی را در دبستان امامت منطقه‌ی 8 آموزش و پرورش گذرانده است. آریا از کلاس‌های آمادگی ورود به دبیرستان‌های تیزهوشان بهره نگرفته و پیش از آزمون استعدادهای درخشان، تنها به خواندن کتاب‌های کمک‌درسی در زمینه‌ی تیزهوشان و استعدادهای تحلیلی پرداخته است. ورزش‌های تنیس‌روی میز و فوتبال از رشته‌های مورد علاقه‌ی آریا است و فراگیری آن را پیگیری می‌کند.

آریا طهمورثی، راه‌یافته به دبیرستان دوره‌ی یکم استعدادهای درخشان علامه حلی 10

آریا طهمورثی، راه‌یافته به دبیرستان دوره‌ی یکم استعدادهای درخشان علامه حلی 10

تارنمای امرداد می‌کوشد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان پایه‌ی ششم به هفتم و نهم به دهم  را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به آموزشگاه‌های تیزهوشان آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  [email protected] یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-09-05