تارنمای خبری امرداد
به بهانه‌ی نزدیکی جام سی‌وششم

قهرمانان و آمار دوره‌ی پیشین جام جان‌باختگان

جام جان‌باختگنسی‌وششمین دوره‌ی جام جان‌باختگان از چهارم امردادماه 1395 خورشیدی آغاز می‌شود. هر ساله شمار بسیاری از ورزش‌کاران زرتشتی، از شهرهای تهران، کرج، یزد، شیراز، کرمان، اهواز و اصفهان در این پیکارها که به یاد جان‌باختگان زرتشتی برگزار می‌شود با همدیگر رقابت می‌کنند. با توجه به نزدیکی جام 36، بر آن شدیم تا آمار ورزش‌کاران و قهرمانان سال گذشته‌ی این پیکارها را معرفی کنیم.

سی‌وپنجمین دوره‌ی پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان از پنجم تا نهم امردادماه 1394 خورشیدی با باشندگی 810 ورزش‌کار که 511 تن از تهران، 190 تن یزد، 56 تن کرمان، 3 تن اصفهان، 3 تن اهواز، 30 تن شیراز و 17 تن از کرج بودند، برگزار شد.

برترین ورزش‌کاران و تیم‌های جام 35 در زیر آمده است:

           

فوتسال بزرگسالان

1. نیلوفر رستم‌باغ

2. باشگاه اردشیر همتی کرمان

3. آرمان تفت و توابع (۱)

آقای گل: امید شهریاری از باشگاه اردشیر همتی کرمان با ۹ گل زده

 

فوتسال نوجوانان

1. آرمان تفت و توابع ۰۷

2. رستم باغ

3. آرمان تفت و توابع ۳۳

آقای گل: آرش رستمی از تیم آرمان تفت و توابع (۰۷) با ۶ گل زده

 

فوتسال نونهالان

1. آترین ۱

2. اردشیر همتی کرمان

3. آرمان تفت و توابع ۰۷

آقای گل: پارسا پاک‌سرشت از تیم آترین(۱) با ۱۳ گل زده

 

بسکتبال آقایان

1. امید فروهر

2. منتخب یزد

3. پیشکسوتان فروهر (یاران حسن ذوالفقاری)

 

بسکتبال بانوان

1. زرگان

2. اردشیر همتی کرمان

3. آتروپات

 

بسکتبال سه نفره

1. نرسی سیتی

2. آرمان تفت و توابع

3. یسنا

 

والیبال بانوان

1. یاران آرمین

2. پارسه شیراز

3. باشگاه اردشیر همتی کرمان

 

والیبال آقایان

1. اشتاد مریم آباد

2. پارسیان (اشا)

3. منتخب تهران

 

بدمینتون

نونهالان بانوان:

1. رومینا زره‌پوش

2. ملوینا بهرامی

3. شراره دارابیان

 

نوجوانان بانوان:

1. مهرنگار موبد

2. شینا سرداری

3. پردیس بهمردی

 

بزرگسالان بانوان:

1. سرور هرمزدزاده

2. مهرنوش کاویانی گوهرخیزی

3. ویستا کرمانی

 

نونهالان آقایان:

1. خشایار کاویانی

2. کوشا شهریاری

3. پیمان گشتاسبی

 

نوجوانان آقایان:

1. سیاوش گنجی

2. زرتشت پوروشسب

3. مهرنام نیکجو

 

بزرگسالان آقایان:

1. فرزین رستمی عصرآبادی

2. فرشاد خدادادی

3. پویان دمهری

 

دوبل میکس:

1. فرزین رستمی عصرآبادی، شینا سرداری

2. فرشاد خدادادی، سرور هرمزدزاده

3. شروین کاووسی، فیروزه آتشبند

 

شطرنج

نونهالان:

1. آرین بمانی‌چم

2. آرتین هوشنگی

3. آرین باستانی

 

نوجوانان:

1. متین مژگانی

2. مهربان پیروزمند

3. مهربان غیبی

 

بزرگسالان:

1. جمشید انوشیروانی

2. مازیار بهمردی

3. مهران فلفلی

 

بلیتس (شطرنج سریع):

1. هومان گنجی‌پور

2. مازیار بهمردی

3. مهران فلفلی

 

گروه برگزیده شطرنج چهار نفره:

آرین باستانی، آرین بمانی‌چم

 

برگزیدگان شطرنج هورد:

1. مهران فلفلی

2. مازیار بهمردی

3. اردشیر خسروانی

 

برگزیدگان مطرنج:

1. مازیار بهمردی

2. مهران فلفلی

3. سوشیانت پوروشسب

 

گروه برگزیده شطرنج دوبل:

متین مژگانی، پشوتن مهران

 

دوچرخه‌سواری

رشته سرعت بانوان:

1. آندیا پشوتنی‌زاده

2. یاسمن فریدونی

3. پگاه جم‌ترکی

 

رشته تایم‌تریل آقایان:

1. فرزاد فرودیان

2. فرشاد کاویانی

3. اردشیر ستودیان

 

رشته استقامت آقایان:

1. فرزاد فرودیان

2. اردشیر ستودیان

3. آرش غیبی

 

برگزیدگان شنای آقایان

رده کرال سینه نونهالان:

1. شهنام فرهادیان

2. آرشام مهرشاهی

3. شایان شش‌برادران

 

رده قورباغه نونهالان:

1. شهنام فرهادیان

2. شایان شش‌برادران

3. آرشام مهرشاهی

 

رده کرال سینه نوجوانان:

1. پارسا گشتاسبیان

2. آرین مالی

3. جمشید ماوندادی

 

رده مختلط نوجوانان:

1. شهنام فرهادیان

2. آرین مالی

3. سپهر فرهمند

 

رده کرال سینه بزرگسالان:

1. شهاب فرهادیان

2. پویان دمهری

3. خدامراد چهل‌مرد اله‌آبادی

 

رده مختلط بزرگسالان:

1. شهاب فرهادیان

2. روزبه اورنگی

3. خدامراد چهل‌مرد اله‌آبادی

 

رده امدادی آقایان:

تیم نخست: رزمین نمیرانیان، رامتین نمیرانیان، راستین نمیرانیان

 

نفرات برگزیده شنای بانوان

رده کرال سینه نونهالان:

1. پانا جم‌ترکی

2. رائیتی بهبودی

3. آندیا اورمزدی

 

رده کرال سینه نوجوانان

1. پگاه جم‌ترکی

2. فریماه فروغی

3. وهیشتا بختیار مبارکه

 

رده قورباغه نونهالان

1. پانا جم‌ترکی

2. رائیتی بهبودی

3. آندیا اورمزدی

 

رده مختلط (کرال پشت – قورباغه) نوجوانان

1. پگاه جم‌ترکی

2. وهیشتا بختیار مبارکه

3. فریماه فروغی

 

دو و میدانی

رده سرعت آقایان:

1.فرشاد کاویانی گوهرخیزی

2. پویان دمهری

3. سیاوش جمشیدی

 

رده استقامت آقایان:

1. فرزین رستمی عصرآبادی

2. سهراب زندی حسن‌آبادی

3. فرشاد کاویانی گوهرخیزی

 

رده سرعت بانوان:

1. بهار بهزادی

2. یسنا بهمردی کلانتری

 

رده امدادی میکس:

1. مهسا گشوادی، بهار بهزادی، فرزین رستمی عصرآبادی و پویان دمهری

2. مهران منوچهری کلانتری، فیروزه منوچهری کلانتری، شایان خادمی کلانتری و شنایا کدخدایان

3. وفا دینیاریان، سیاوش جمشیدی، تینا انوشه، یاسمین افسرکشمیری

 

 

تنیس روی میز

انفرادی بانوان:

1. آرزو زنده نوش

2. شیرین کیانپور

3. میترا نمیرانیان

نونهالان آقایان:

1. سروش گنجی

2. بردیا کیومرثی

3. پرهام سلامت

 

نوجوانان آقایان:

1. آرشام باوفا

2. مازیار آبیاری

3. سینا نمیرانیان

 

بزرگسالان آقایان:

1. مهرداد کیانشاهی

2. مهرداد پولادی

3. رستم سامیا کلانتری

 

دوبل نوجوانان:

1. بردیا کیومرثی، سروش گنجی

2. سینا نمیرانیان، شروین ارغوانی

3.: آریا خدارحمی، سامان جمشیدی

 

دوبل بزرگسالان:

1. مهرداد کیانشاهی، رستم سامیا کلانتری

2. مهرداد پولادی، پیمان جهانگیری

3. آرش فرودی، سهراب ویرابی

 

دوبل میکس

1. مهرداد پولادی، فیروزه فرودی

2. شهریار بازاده خرمشاهی، آرزو زنده نوش

3. آرتین سهرابی، میترا نمیرانیان

 

1 نظر
  1. ورزشکار می گوید

    ممنونم ازتون ما ورزشکاران سال ها تلاش میکنیم و در بارها آسیب میبینیم و فقط از مردم میخوایم بیان تشویق کنن. مقام آوران و ورزشکارن معرفی بشن.خیلی وقت بود ناراحت بودم که چرا کسی مارو نمیبینه….حتی از همین حرکت کوچیکتونم واقعا شاد شدم.سپاس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید