لوگو امرداد

نام‌نویسی جام جانباختگان آغاز شد

20230715 122957نام‌نویسی در چهلمین دوره جام جان‌باختگان ۲۴ تا ۲۸ تیرماه از تارنمای کانون دانشجویان زرتشتی انجام می‌پذیرد.

ورزشکاران زرتشتی می‌توانند در رشته‌های بسکتبال، فوتبال و والیبال به گونه‌ی تیمی؛ و در رشته‌های گوناگون تکی از جمله بدمینتون، تنیس روی‌میز، شطرنج، دوومیدانی، شنا و دوچرخه‌سواری شرکت کنند.

آیین‌نامه‌های این دوره از پیکارهای ورزشی در تارنمای کانون دانشجویان زرتشتی قرار گرفته و تمامی شرکت‌کنندگان می‌بایست آیین‌نامه را خوانده و تایید کنند. سپس نام‌نویسی را از تارنمای کانون دانشجویان زرتشتی انجام دهند.

مدارک لازم برای نام‌نویسی، عکس پرسنلی ۴×۳، کارت ملی یا شناسنامه و کارت بیمه ورزشی است.
داشتن کارت بیمه ورزشی برای نام‌نویسی الزامی است. در صورتی که شرکت‌کننده‌ای کارت بیمه ندارد از راه تارنما به نشانی http://www.ifsm.ir آن را دریافت کند.

ورزشکاران زرتشتی می‌توانند با بروز هرگونه مشکل یا پرسش در هنگام نام‌نویسی همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۱ با شماره‌ی کانون دانشجویان زرتشتی ۶۶۷۴۴۶۷۰ تماس بگیرند و یا با شناسه‌ی kdz_id@ در پیوند باشند.

چهلمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان زرتشتی از ۱۶ تا ۲۰ امرداد ماه ۱۴۰۲ در همایشگاه مارکار تهرانپارس برگزار می‌شود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-12-05