لوگو امرداد
در نشست 69 گردش چهل‌وپنج انجمن زرتشتیان تهران:

طبقه دوم ساختمان کنونی مهدکودک مناسب‌سازی می‌شود

photo ۲۰۲۳ ۰۹ e1697036259383طبقه دوم مهدکودک پرورش برای امنیت نوباوگان بهینه‌سازی خواهد شد و در اختیار این مهد قرار خواهد گرفت.

فرامرز پوررستمی، سخنگوی گردش 45 انجمن زرتشتیان تهران درباره نشست روز دوشنبه به امرداد چنین گفت: در نشست 69 انجمن زرتشتیان تهران که در تاریخ 24 اردیبهشت‌ماه 1403 تشکیل شد سه مصوبه و یک گزارش ارایه شد.

تعمیر و بهینه‌سازی طبقه دوم مهدکودک پرورش

مصوبه نخست را کمیسیون املاک و ساختمان مطرح کرد که مربوط به تعمیر و مناسب‌سازی طبقه دوم ساختمان فعلی مهدکودک است. مبلغ مورد درخواست 450 میلیون تومان بیان شد که برای موارد گوناگونی از جمله: برداشتن دیوار، تعویض شیشه، ایزوله کردن بالکن، مناسب‌سازی راه‌پله و آشپزخانه مهدکودک فعلی خواهد بود. هیات مدیره با این درخواست موافقت کرد و قرار شد شرح وظایف تعمیرات به‌ صورت کامل مشخص شود و با هماهنگی با خزانه‌دار، مبلغ مورد نیاز در اختیار کمیسیون ساختمان و املاک قرار گیرد.

افزایش تن‌خواه مهدکودک پرورش

در مصوبه دوم تن‌خواه مهدکودک پرورش، برای صبحانه و نهار نوباوگان به دو برابر افزایش یافت و هیات‌مدیره با این افزایش موافقت کرد. همچنین یکی از هموندان کمیسیون فرهنگی آموزشی توضیح داد که برابر آماری که مربوط به هشت ماه از سال 1402 است انجمن هرماه 14 میلیون تومان به بودجه مهدکودک کمک کرده است. وی همچنین افزود انتظار می‌رود با توجه به افزایش تورم و افزایش حقوق‌ها این میزان کمک باید بیشتر شود.

قرار دادن مبلغی به شکل پیش‌پرداخت (: علی‌الحساب) در اختیار کمیسیون خدمات

در مصوبه سوم، کمیسیون خدمات درخواست کرد برای برگزاری چند آیین ازجمله هزینه‌های مربوط به پذیرایی، لُرک، قاب، هدیه و غیره پیش‌پرداخت (: علی‌الحساب) مبلغ 150 میلیون تومان در اختیار این کمیسیون قرار گیرد. آیین‌های موردنظر که در چند روز آینده برگزار خواهد شد عبارتند از: گرامی داشت جایگاه نمایندگی مجلس، آیین گشایش و بهره‌برداری از مجتمع ورزشی بابک خراشه، آیین بهره‌برداری از تالاری که خاندان استاد در آرامگاه قصر فیروزه ساخته‌اند و برگزاری گهنبار پذیرشگاه پارسایی که همه‌ساله برگزار می‌شود. این درخواست کمیسیون خدمات نیز به تصویب رسید.

گزارش

در ادامه سه بند از آیین‌نامه چگونگی سپاس‌داری از نیک‌اندیشان که در نشست‌های پیشین مانده بود مورد گفت‌وگو و بررسی قرار گرفت و هر سه بند با تغییراتی که موردنظر هیات مدیره بود تایید شد. این آیین‌نامه شامل 30 بند است که تنها برای روان‌سازی کار روابط عمومی خواهد بود. همچنین برخی از هموندان برای پیشبرد بهتر کارهای هیات مدیره نیز در این نشست گفت‌وگو کردند.

نشست شسصت و نهم گردش 45 انجمن زرتشتیان تهران روز دوشنبه 24 اردیبهشت‌ماه 1403 در ساعت 18:15 با باشندگی 15 تن از هموندان هیات مدیره و دو تن از بازرسان آغاز شد و سپس با 17 تن از هموندان هیات مدیره ادامه یافت و تا ساعت 21 به درازا کشید.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

4 پاسخ

 1. جناب پوررستمی امروز داشتم به این فکر میکردم چرا انجمن از باغ شهدا برای کاشت گلهای محمدی استقبال نمیکند که در فصل اردیبهشت گلهای ان برای گلابگیری استفاده شود. این گیاه با قلمه زدن تکثیر میشود و میتواند درآمد خوب و مقبولی برای دوستداران گل و گیاه و همکیشان باشد.

  1. درود به بانو قبادی.
   همکیش بزرگوار، پیشنهاد جالبی را مطرح کردید.
   اما هیئت مدیره انجمن و کارکنان انجمن در این زمینه تخصصی ندارند و باید به یک کشاورز بهره‌بردار به صورت اجاره واگذار کنیم.
   بنابراین امیدوارم از سوی همکیشان کسانی که در این زمینه تجربه و تخصصی دارند، به انجمن مراجعه کنند و پیشنهاد بدهند.
   ما از این نوع پیشنهادها استقبال می‌کنیم، به ویژه اگر مربوط به همکیشان باشد.
   باز هم از شما سپاسگزارم و امیدوارم که بتوانیم پیشنهاد مناسبی هم دریافت کنیم.
   سخنگوی گردش ۴۵
   فرامرز پوررستمی

  2. خانم پ قبادی که همواره با نظریات خود موجب شگفتی میگردند اما شگفتی من از بابت سایت امرداد است که ظاهرا توجه نمیکند که در گزارش ارائه شده یک کلمه هم در مورد باغ شهدا وجود ندارد و به چه علت باید کامنت خانم پ قبادی در سایت منعکس گردد مگر اینجا محل پرسش و پاسخ با آقای پور رستمی است ؟ خانم قبادی حتما روشهای متنوعی را برای انعکاس پیشنهاد خود دارند برای من قابل درک نیست چرا در ذیل این مطلب موضوع کاشت گلهای محمدی در باغ شهدا مطرح میشود مگر فراخوانی برای پیشنهاد داده شده ؟ و یا جایزه ای در کار است و ما بی خبریم .

 2. جناب پشت صحنه اگر متوجه باشید امرداد در موردباغ شهدا در نشست های قبلی دیدگاه گذاشته بودندو صحبتهایی مطرح شده بود. اما دیروز یک دفعه به یاد اردیبهشت ماه وجشن گلاب گیری در کاشان و نیاسر و ابیانه افتادم که در این زمان به گلابگیری مشغول میباشند و دشت های پر گل را برای برداشت اماده و به گلاب گیری سنتی میپردازند و با نیروی کار به تولید و بهره برداری موثری میپردازند حتی در برج میلاد تهران بعنوان یک سنت این کار را به نمایش میگذارند. اقای پوررستمی سخنگوی دو طرف میباشند. یعنی اعضای انجمن و ما در دیدگاه . من نه نسبتی با ایشان دارم و نه درست اعضای انجمن را میشناسم. فقط به عنوان همکیش نظری دادم. اگر توهینی به شما شده است ببخشید. شما هم نظر خود را در هر موردی میتوانید ارائه دهید. اما جرات داشته باشید با نام اصلی حضور و نظر خود را بعنوان همکیش اعلام نمایید. سپاس از بزرگواری شما. در ضمن این نوع دیدگاه آشنایی با افکار خداپسندانه برای همه هست نه دشمنی و اختلاف. ممنون از لطف وبردباری همه ی عزیزان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-29