لوگو امرداد

گزارش نام‌نویسی دو بخش اوستاخوانی و مانترک در مانتره ۳۱

IMG 20240527 070932 620 1024x768 1نام‌نویسی بخش اوستاخوانی و مانترک این دوره از مانتره، از ۲۹ اردیبهشت‌ماه 1403 آغاز و تا چهارم خورداد ماه ادامه داشت.

بر پایه آگاهی‌رسانی کانون دانشجویان زرتشتی، شمار شرکت‌کنندگان در بخش اوستاخوانی که با آرمان گسترش پیام اشوزرتشت، هم‌اندیشی کلام‌های اندیشه برانگیز گاهانی و گسترش نوای دل‌نشین گاهان در میان هازمان زرتشتی برگزار خواهد شد، به‌صورت زیر است:

رده‌ی اهنودگات: ۷۹ تَن

رده‌ی اشتود-سپنتمدگات: ۱۸ تَن

رده‌ی کل گاتا: ۸ تَن

رده‌ی از برخوانی زیر ۱۰ سال: ۶۲ تَن

رده‌ی از برخوانی ۱۰ تا ۱۸ سال: ۲۰ تَن

رده‌ی از برخوانی بالای ۱۸ سال: ۹ تَن

رده‌ی از برخوانی گروهی: ۴ گروه

مانترک، امسال نیز با آرمان آشنایی و علاقه‌مند ساختن دانش‌آموزان زرتشتی برای شرکت در همایش مانتره، افزایش سطح درک و انتقال مفاهیم دینی در دانش‌آموزان و افزایش سطح آگاهی و مشارکت خانواده‌ها در آموزش‌وپرورش فرزندانشان برگزار خواهد شد.

بخش مانترک فقط برای شرکت‌کنندگان ۱۰ تا ۱۳ سال برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان این رده‌ی سنی برای باشندگی در مانتره نخست باید در بخش مانترک شرکت کنند (چنانچه در بخش مانترک پذیرفته نشده باشند، امکان باشندگی در مانتره را نخواهند یافت).

شمار شرکت‌کنندگان این بخش در سی‌ویکمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره نیز ۶۵ تَن است.

روز آدینه چهارم خردادماه 1403، برابر با روز پایانی نام‌نویسی بخش اوستاخوانی و مانترک، نام‌نویسی بسیاری از دوستداران گات‌ها به شکل حضوری در کلاس‌های اوستاخوانی آدریان بزرگ تهران از سوی هموندان کانون دانشجویان زرتشتی صورت گرفت.

سی‌ویکمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ شهریورماه سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-03-26