لوگو امرداد
پیام موبد مهربان فیروزگری پس از نشست گشایش مجلس دوازدهم:

 همه زرتشتیان باید از نماینده برگزیده پشتیبانی کنیم

9 33موبد مهربان فیروزگری پس‌از حضور در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پیامی از همه زرتشتیان خواست تا از دکتر بهشید برخوردار پشتیبانی کنند.

موبد مهربان فیروزگری با اشاره به نماینده جدید زرتشتیان و همراهی اکثریت مجلس با ایشان، با فرستادن این پیام افزود: دکتر بهشید برخوردار را فردی شناخته‌شده در میان دیگر نمایندگان و وارد به امور مجلس دیدم که بیشتر نمایندگان به دیده تحسین با ایشان برخورد کردند. امیدواریم مانند نمایندگان پیشین فردی موفق و کارآمد در مجلس باشد و بر همه زرتشتیان بایسته است از ایشان پشتیبانی کنند.

موبد مهربان فیروزگری از میهمانان مراسم گشایش مجلس دوازدهم بود که دوشنبه هفتم خوردادماه 1403 برگزار شد. این پیام پس از حضور ایشان در مراسم یادشده و دیدار با نمایندگان، در گفت‌وگو با خبرنگار امرداد بیان شد.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

3 پاسخ

 1. درود.
  برای هر دو، آرمان تندرستی و دل‌شادی و دیرزیوی دارم.
  ایدون باد!

 2. با درود
  با تبریک خدمت نماینده محترم زرتشتیان سرکار خانم دکتر بهشید برخوردار و همینطور سپاس از موبد فرزانه مهربان فیروزگری .
  نکته ای که دیدم اشاره آن بد نیست قطعا همکیشان و همه زرتشتیان از ایشان حمایت کرده اند که ایشان هم اکنون در مجلس حضور دارند.
  طبیعی است که هم اکنون هازمان توقع دارد ایشان به عنوان نماینده به عنوان پشتیبان زرتشتیان بوده و در رفع مشکلات زرتشتیان بکوشند و بر اساس تعهداتی که در زمان انتخابات عنوان نموده اند عمل نمایند.

 3. کاملترین دین انسانیت و وجدانیت ویکتا پرستی در دنیا دین زرتشت است چون تمام دعاهای زرتشت به خود انسان برمی گردد دین ایرانی تمدن ایرانی اصالت ایرانی و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-24