تارنمای خبری امرداد
30 امردادماه، ساعت 19 به زمان ایران

برگزاری فرخنده جشن شهریورگان در اینستاگرام پویندگان راه اشا

فرخنده جشن شهریورگان و روز پدر ایرانی، با آیین جشن‌خوانی و سخنرانی موبد دکتر اردشیر خورشیدیان در اینستاگرام گروه پویندگان راه اشا برخط برگزار می‌شود.

گروه آموزشی و پژوهشی پویندگان راه اشا به فرخندگی جشن شهریورگان روز بزرگداشت پدر ایرانی به آگاهی همکیشان می‌رساند، به شوند احترام به آیین‌های ماه محرم، آیین جشن شهریورگان در روز شهریور امشاسپند از ماه شهریور با به‌جا آوردن آیین جَشن‌خوانی جشن شهریورگان به تندرستی همه مردمان به‌ویژه مردمان ایرانشهر بزرگ برگزار می‌شود و با سخنرانی موبد دکتر اردشیر خورشیدیان فرنشین انجمن موبدان درباره‌ی جشن شهریورگان و روز پدر ایرانی به پایان می‌رسد. موبد هومن فروهر برگزارکننده‌ی جشن اینستاگرامی شهریورگان است.

دوستداران فرهنگ و آیین ایران‌زمین می‌توانند شنبه 30 امردادماه 1400 خورشیدی از ساعت 19 به زمان ایران با برنامه‌های خجسته جشن شهریورگان در اینستاگرام پویندگان راه اشا به نشانی https://www.instagram.com/pouyandegan.rah.asha/ همراه شوند.

شهریور امشاسپند به ما می‌آموزد که هر روز بر آن باشیم تا گامی فراتر از خود نهیم و با شهریاری بر خود جهان پیرامونمان را آبادتر نماییم.

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید