لوگو امرداد

تنیسور زرتشتی در جایگاه سوم پیکارهای بین‌المللی

فردین غیبی، ورزشکار زرتشتی کرمانی در پیکارهای فراملی(:بین‌المللی) تنیس جایگاه سوم را به دست آورد.

فردین غیبی تنیسور پیشکسوت کرمانی توانست جایگاه سوم را در رده‌ی 50 سالِ پیکارهای فراملیِ تنیس پیشکسوتان که از 10 آبان‌ماه 1395 خورشیدی در اصفهان آغاز شد، از آن خود کند.
غیبی از سن 13 سالگی در کرمان به ورزش تنیس روی آورد و از در سن 17 سالگی توانست قهرمان تنیس در پیکارهای استانیِ استان کرمان شود. این ورزشکار زرتشتی در پیکارهای زیر 20 ساله‌ی کشوری در سال 1362 خورشیدی جایگاه دوم را به دست آورد. وی پس از آن در پیکارهای کشوری توانست جایگاه‌های سوم و چهارم را نیز به دست آوَرد. پس از آن در میان سال‌‌های 1364-1363 خورشیدی بود که کارت مربی‌گری درجه‌ی سه و در سال 1384 خورشیدی کارت مربی‌گری فراملی درجه‌ی دو و پس از آن مربی‌گریِ درجه‌ی یک فدراسیون ایران را از آن خود کرد. فردین غیبی در گفت‌وگو با امرداد گفت: «از سال 1390 خورشیدی تا امسال همه ساله در پیکارهای کشوری و فراملیِ پیشکسوتان شرکت کردم و جایگاه‌های دوم، سوم و چهارم را به دست آوردم. این بار نیز در سن 53 سالگی توانستم جایگاه سوم را میان 33 تنیسور ایرانی و انگلیسی به دست آورم.»

پیکارهای فراملی پیشکسوتان تنیس از 10 آبان‌ تا 17 آبان‌ماه در زمین‌های مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن اصفهان برگزار شد و در آن ۳۳ تنیسور از ایران و انگلیس به رقابت پرداختند.

 

6744

4/5 - (1 امتیاز)
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1401-11-13