تارنمای خبری امرداد

حضور مدیران صندوق اعتباری هنر در شهرهای سیل‌زده‌ی لرستان

مدیران صندوق اعتباری هنر آدینه 13 اردیبهشت‌ماه برای دیدار با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه‌ی استان لرستان به این استان سفر کردند.

مدیران صندوق اعتباری هنر در این سفر پس از دیدار چهره به چهره با هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران استان لرستان، وضعیت اهالی فرهنگ و هنر مناطق سیل زده را از نزدیک بررسی می‌کنند.

دیدار با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مناطق سیل‌زده شهرستان‌های خرم آباد، پلدختر، معمولان، دلفان، کوهدشت و … از برنامه‌های هیات اعزامی صندوق اعتباری هنر به این استان است.

مدیران صندوق اعتباری هنر، پس از ورود به این استان از جشنواره فرهنگی، هنری اقوام لرستان که درمنطقه کله‌گاو راه کوهدشت بازدید کردند.

هیات اعزامی صندوق اعتباری هنر همچنین با باشندگی در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با حجت‌الاسلام حمیدرضاحنان مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی این استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

در پی وقوق سیل در نخستین روزهای بهار 1398 خورشیدی، در استان لرستان، صندوق اعتباری هنر همگام با دیگر نهادهای کشور با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان نسبت به شناسایی هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران آسیب‌دیده از این رخداد اقدام و پشتیبانی از این هنرمندان را در دستور کار خود قرار داده است.

استان لرستان پانزدهمین مقصد مدیران صندوق اعتباری هنر پس از استان‌های کردستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان، یزد، کرمان، خوزستان، اصفهان، کرمانشاه، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد و آذربایجان غربی است.

 

به نوشتار امتیاز بدهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید