تارنمای خبری امرداد
برگزاری آیین گهنبار و جشنواره خیرین مدرسه‌ساز

گرامی‌داشت هفتادویکمین سالروز بنیادگذاری دبستان گیو

گرامی‌داشت هفتادویکمین سالروز بنیادگزاری دبستان گیو با برگزاری آیین گهنبار و سپاسداری از خیرین مدرسه سازهفتادویکمین سالروز بنیادگذاری دبستان گیو با برگزاری آیین گهنبار و سپاسداری از خیرین مدرسه‌ساز گرامی داشته می‌شود.

انجمن اولیا و مربیان دبستان گیو به مناسبت سالروز بنیاد این دبستان با دیرینگی بیش از هفتاد سال، آیین گهنبار توجی را آدینه ششم اردیبهشت‌ماه  1398 خورشیدی از ساعت 8:30 در تالار همایش دبستان برگزار می‌کند.

همچنین دراین روز به پاس سپاسداری از نیک‌اندیشان و گسترش‌دهندگان فرهنگ و دانش ایران‌زمین، از ساعت 10 بامداد جشنواره‌ی خیرین مدرسه‌ساز از سوی دبستان گیو با باشندگی دانش‌آموختگان پیشین و کنونی، هموندان انجمن زرتشتیان تهران، کنشگران هازمان زرتشتیان، مسوولان شهرداری منطقه، خیرین مدرسه‌ساز، مسوولان آموزش و پرورش منطقه ۶ و دیگر همراهان برگزار می‌شود.

برپایی غرفه‌های فروش از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است. دوستداران برای رزرو میز و هماهنگی می‌توانند تا چهارشنبه چهارم اردیبهشت‌ماه با مژگان مژگانی به شماره ی 09123246225 تماس بگیرند.

دبستان گیو با دیرینگی بیش از ۷۰ سال زیرنظر انجمن زرتشتیان تهران اداره می‌شود. نزدیک به ۲۰۰ دانش‌آموز در این دبستان مشغول به دانش‌اندوزی هستند.

انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه‌ی گیو، از همگان برای باشندگی در این جشن دعوت کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید