تارنمای خبری امرداد

نوبت دوم مجمع همگانی انجمن زرتشتیان کرمان برگزار شد

مجمع همگانی سالیانه انجمن زرتشتیان کرمان در نوبت دوم پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه در تالار رستم کرمانی آتشکده زرتشتیان کرمان با باشندگی هموندان انجمن، نماینده فرمانداری و گروه پرشماری از زرتشتیان کرمان برگزار شد.

مجمع همگانی از ساعت 17 آغاز به کار کرد. در آغاز هموندان هیات‌ مدیره و هیات نظارت بر انتخابات انجمن گردش ۲۳ انتخاب شدند که بدین شرح است:
هیات مدیره: خانم سلطنت‌آبادی، داریوش رستمی، فرخ ایزدی، فرنام دولت زاده و منوچهر گشتاسبی.
هیات نظارت: آرش ضیاتبری، فرشید دولت‌زاده، سیاوش ایزدیار، اسفندیار نوذری و نسرین فرهادی.
در ادامه سیروس نیکبخش، فرنشین انجمن زرتشتیان کرمان با همکیشان به گفت‌وگو پرداخت. بیشتر سخنان ایشان پیرامون این بود که مردم به ویژه در جلسات مجمع عمومی بیشتر شرکت کنند زیرا در این جلسات عموما در خصوص فروش ملک و زمین تصمیم‌گیری می‌شود. هر اندازه شرکت‌کنندگان بیشتر باشند تصمیم‌گیری‌ها بهتر می‌شود. ایشان در خواست کردند تا شمارهمکیشان بیشتر و به ویژه جوانان حضور داشته باشند، تا افراد مدیر و مدبر انتخاب شوند و جامعه به سمت بی‌تفاوتی نرود. زیرا که بی‌تفاوتی به شکست و فنا می‌انجامد.
سپس مهرداد پیمان و فرزاد نیکدین درباره‌ی گزارش مالی انجمن و کارهای انجام شده سخن گفتند. در این دوره بازسازی و تعمیر پشت‌بام‌های مدارس ایرانشهر و کیخسرو شاهرخ انجام شده است. تالار مدرسه ایرانشهر هم بازسازی شده‌ است. در پایان، از شرکت‌کنندگان با چای و کیک پذیرایی شد.

فرتورها از آناهیتا طهمورسی‌زاده است.

4090

4.7/5 - (3 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید