تارنمای خبری امرداد

فراخوان ثبت خاطره‌های «من یک کانونی‌ام»

کانون دانشجویان زرتشتی در آستانه‌ی پنجاه سالگی بنیان‌گذاری این کانون از کانونی‌های دیروز تا کنون خواسته تا با تهیه‌ی فیلم ویدیویی خاطره‌ها ‌را به ثبت برسانند.

در فراخوان کانون دانشجویان زرتشتی آمده است، هر زرتشتی که از کانون کوچکترین خاطره‌ای که برایشان ارزشمند است را به یاد دارد پس یک کانونی هست.  هر یک به عنوان یک کانونی می‌توانند با تهیه‌ی فیلم از خودشان این خاطره‌ها را برای کانون ٥٠ ساله به ثبت برسانند.

دوستداران هنگام تهیه‌ی فیلم عبارت «من یک کانونی‌ام» را در آغاز گفته و در ادامه پس از خواندن متن زیر، بزرگترین درسی که از کانون گرفته‌اند یا بهترین کاری که برای کانون انجام داده‌اند را در مدت یک دقیقه بازگو کنند:

«هر کدوم از ما تو لحظه‌هایی که با کانون همراه بودیم نقشی داشتیم، داستان کانون با حضور تک تکمون ورق خورد تا به اینجا رسیدیم.

من(نام و نام خانوادگی)، ورودی سال (سال ورودی) کانون دانشجویان زرتشتی ام.

من یک کانونی ام.

کانونی‌ای که به یاد ساختمون کوچیکی تو کوچه زرتشتیان، به یاد همه رفاقت‌ها و تلاش‌هام،

از کانونم میگم…»

بایسته است، فیلم‌برداری به صورت افقی انجام شود و چهره در فیلم مشخص و واضح باشد. ویدیوها‌ تا تاریخ ٢٢ آذرماه ۱۳۹۸، به آیدی @SARVENAZ_nikjoo  فرستاده شود.

جشن پنجاه سالگی کانون دانشجویان زرتشتی  29 آذرماه در همایشگاه دینی فرهنگی ورزشی مارکار از ساعت 18 آغاز می‌شود. نمایشگاهی از یادبودهای 50 سال فعالیت کانون دانشجویان نیز همزمان از ساعت 17 در این مکان برپا می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید