لوگو امرداد
به روزرسانی می‌شود

دانش‌آموز زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان کرمان

بهنیا موبدشاهی پذیرفته شده در استعدادهای درخشانتارنمای خبری امرداد پذیرفته‌شدگان در آزمون هوش پایه‎ی هفتم دبیرستان‌های دوره‌ی یکم استعدادهای درخشان سال تحصیلی 99-1398 را معرفی می‌کند.

بهنیا موبدشاهی با کوشش و پشتکار توانست در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه‌ی ششم به هفتم سال ۹۸ پذیرفته شود و به دبیرستان دوره‌ی یکم تیزهوشان علامه حلی یزد راه یابد. امسال آزمون استعدادهای درخشان تست هوش بود و بهنیا برای رسیدن به این موفقیت تنها به خواندن کتاب‌های کمک‌درسی در زمینه‌ی تیزهوشان و استعدادهای تحلیلی پرداخته است.

بهنیا موبدشاهی فرزند کاملیا خدیوی و جاماسب مهرشاهی زاده‌ی پنجم آبان‌ماه 1385 خورشیدی در کرمان دوره‌ی ابتدایی را در دبستان غیرانتفاعی شهید ادهمی گذرانده است. بهنیا در زمینه‌ی موسیقی نوازندگی گیتار را فرا می‌گیرد. در زمینه‌ی ورزش نیز در رشته‌های فوتبال و کاراته فعالیت دارد. بهنیا از 5 سالگی اشعار حافظ را حفظ می‌کرده و به خواندن کتاب علاقه‌مند است.

 تارنمای امرداد می‌کوشد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان پایه‌ی ششم به هفتم و نهم به دهم  را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به آموزشگاه‌های تیزهوشان آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  [email protected] یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

 

 

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-09-20