لوگو امرداد
به روزرسانی می‌شود

دانش‌آموز زرتشتی ورودی پیوسته بدون آزمون استعدادهای درخشان

دانش‌آموز زرتشتی ورودی پیوسته بدون آزمون استعدادهای درخشانتارنمای خبری امرداد پذیرفته‌شدگان در آزمون هوش پایه‎ی نهم به دبیرستان‌های دوره‌ی دوم استعدادهای درخشان سال تحصیلی 99-1398 را معرفی می‌کند.

پارسا پیلتن با معدل 19/17 ورودی مستقیم تیزهوشان پایه‌ی نهم به دهم دبیرستان سمپاد کرمان است. وی دوره‌ی یکم متوسطه را با معدل عالی در دبیرستان علامه حلی سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) گذرانده است. وی با کسب این برتری توانسته است مستقیم و بدون شرکت در آزمون ورودی جدید به پایه‌ی دهم دبیرستان علامه حلی ناحیه‌ی یک کرمان راه یابد.

پارسا پیلتن فرزند مینا زارع‌زاده و پژمان پیلتن، زاده‌ی شانزدهم اردیبهشت‌ماه 1383 خورشیدی در کرمان است. پارسا با علاقه‌مندی به دروس شیمی و زیست‌شناسی، دوست دارد ادامه‌ی تحصیل را در رشته‌‌ی داروسازی و یا علوم آزمایشگاهی دنبال کند.

پارسا همچنین دوستدار پرداختن به  کارهای فنی و مهارتی است و در کنار آموختن دانش، دوره‌ی الکترونیک و برق خودرو را می‌گذراند. وی در رشته‌های ورزشی بدمینتون و شطرنج باشگاه اردشیر همتی کرمان فعالیت می‌کند.

تارنمای امرداد می‌کوشد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان پایه‌ی ششم به هفتم و نهم به دهم  را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به آموزشگاه‌های تیزهوشان آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  [email protected] یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-09-14