تارنمای خبری امرداد

نتایج پیکارهای روز سوم جام «جان‌باختگان» مشخص شد

سومین روز از سی‌وششمین دوره‌ی پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان به پایان رسید و نتایج پیکارهای برگزار شده در این روز مشخص شد.

نتایج پیکارهای والیبال، بسکتبال، فوتبال، شطرنج، بدمینتون و تنیس روی میز این جام ورزشی که چهارشنبه، ششم امردادماه 1395 خورشیدی برگزار شده است را در ادامه می‌بینید.

سی‌وششمین دوره‌ی پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان از چهارم امردادماه آغاز شده است و تا هشتم امردادماه ادامه خواهد داشت. این جام ورزشی به یاد جان‌سپاران راه میهن هر ساله در مارکار تهران‌پارس و از سوی کانون دانش‌جویان زرتشتی برگزار می‌شود.

 

  نتایج پیکارهای بدمینتون

        رده
 نام بازیکن
 ست
ست 

 نام بازیکن

 نونهالان
 یاسمن نجمی
 0
 2
 رومینا زره پوش
نونهالان 
 پیمان گشتاسپی
 2
 0
 پارسا دهنوی
 نونهالان
 مهرو خسرویانی
 
 
 آویسا پشوتنی زاده
 بزرگسالان
 فریدون سپنتا
 
 
 آرمین زندیان
 دوبل میکس
 پریسا زره پوش, شروین کاوسی زین اباد
 
 
 مهرنوش موبد, کیارش شهریاری
 نوجوانان
 بابک نیک دین
 2
 0
 بهشاد بزرگ چمی
 نوجوانان
 پارمیدا شاه بهرامی
 0
 2
 آتریا زره پوش
 نوجوانان
 شایان فره وشی
 0
 پیام افشاری
 نوجوانان
 اناهیتا ایرانخواه
 2
 1
 راشین گنجی
 نونهالان
 تریتی کاووسی
 2
 0
 آریانا باستانی
 بزرگسالان
 افروز ایرجی
 
 
 شبنم سلطانی پور
 نوجوانان
 آناهیتا ایرانخواه
 
 
 مهرآنا آتشبند
 بزرگسالان
 آرزو آتشبند
 
 
 چیستا زندخاوری
 نونهالان
 تریتی کاووسی
 
 
 کاترین بهبودی
نونهالان 
 شقایق به دینیان
 
 
 فروزان رستمی عصر آبادی
 بزرگسالان
 شروین کاوسی زین اباد
 
 
 شهریار کاوسی زین اباد
 بزرگسالان
 رستم پرستار
 
 
 کیارش شهریاری
 بزرگسالان
 فرشید رستمی عصر آبادی
 
 
 پویا باستانی اله آبادی
 بزرگسالان
 جمشید باستانی
 
 
 فرزین رستمی عصر آبادی
 نونهالان
 مهربرزین رستمی عصرآبادی
 2
 0
 سپهر خدادادی
 نونهالان
 تریتی کاووسی
 0
 مانترا نمیرانیان
 دوبل میکس
 آتریا زره پوش, شهریار کاوسی زین اباد
 0
 2
 فرزین رستمی عصر آبادی, شینا سرداری
 نونهالان
 فرنام ایرجی
 0
 بردیا باستانی
 نونهالان
 رازمهر رستمی
 2
 0
 رزیتا رستمی عصرآبادی
 نونهالان

 کاترین بهبودی

2
 0
 آریانا باستانی
 نونهالان
 رازمهر رستمی
 
 
 مهرنوش موبد
 بزرگسالان
 پوروچیستا رستمی
 2
 0
 فرانک فروهری
 نونهالان
 مهرو خسرویانی
 
 
 شقایق به دینیان
 نوجوانان
 سپند باوفا
 
 
 شایان فرودیان
 نوجوانان
 ملوینا بهرامی
 
 
 بهناز بختیار
 نونهالان
 کاترین بهبودی
 0
 2
 مهرآفرین رستمی عصرآبادی
 نوجوانان
 آتوسا پوراردشیری
 0
 2
 شینا سرداری
نونهالان
موژان هماوندی
 
 
پارمیس پاک سرشت
 نوجوانان
 خشایار کاویانی
 
 
 نیما استاد
 دوبل میکس
 مهرو خسرویانی, شاهین ارغوانی
 
 
 دنیا سپنتا, فریدون سپنتا
 بزرگسالان
 شکوفه فروهر
 
 
 مهتاب گشتاسبی
 دوبل میکس
 بهناز بختیار, سپهر گشتاسبی
 0
 2
 ملوینا بهرامی, نیما استاد
 بزرگسالان
 رشید فیروزفر
 
 
 شاهین ارغوانی
 نوجوانان
 راشین گنجی
2
 0
 دنیا سپنتا

 

 

 

 

نتایج پیکارهای بسکتبال

رده
نام تیم
 امتیاز
امتیاز 
نام تیم
بانوان
فیروز
6
2
وهیشتا
بانوان
فروهر
1
5
آرمان تفت و توابع
بانوان
(یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد
11
36
فروهر الف
آقایان
پیشکسوتان فروهر
6
3
(امید فروهر (به یاد کیوان وفاداری
آقایان
پیشکسوتان فروهر
39
38
امید فروهر

 

 

 

نتایج پیکارهای تنیس روی میز

رده
نام بازیکن
 ست
 ست
نام بازیکن
نونهالان
پدرام کاویانی
0
3
پوریا پورشسب
نونهالان
فرناز آتشبند
0
3
آناهیتا هیربد مبارکه
نونهالان
مازیار لریان
1
3
پارسا مژگانی
دوبل
رتین سهرابی, هومن ایران خواه
3
1
سیامک فروزان, آروین اختری
بزرگسالان
بهرام باستانی
0
0
سامان نمیرانیان
نونهالان
پرهام سلامت
3
0
ارشیا شهریاری
نونهالان
ماهان خرمزاد
3
0
سپهر کدخدایان
دوبل
سینا نمیرانیان, نیما باستانی
0
3
سهراب ویرابی, آرش آذرگشسب یزد
نوجوانان
بهرام ایدلی
3
0
پدرام فیروزبخش
نوجوانان
آرشام زندیان
3
1
کامیار فرزانه
بزرگسالان
ماه یار رستمی
3
0
آبتین زندخاوری
بزرگسالان
منوچهر مژگانی
0
3
مهرداد کیانشاهی
دوبل
ارشام زندیان, شروین خادمی
3
1
سهراب کیانی, رامتین جوانمردی
نونهالان
فرناز طهمورسی
0
3
میترا نمیرانیان
نونهالان
پگاه جم ترکی
0
3
مهرنوش بهروزی
بزرگسالان
آریا زندیان
0
3
آرتین سهرابی
بزرگسالان
آرش آذرگشسب یزد
3
0
بهنام مهری
بزرگسالان
آرش داریوشی نژاد
0
3
سهراب ویرابی
بزرگسالان
هومن ایران خواه
2
3
پویان یزدانی مهدی آباد
بزرگسالان
رستم سامیا کلانتری
 
 
مهرداد کیانشاهی
دوبل
داریوش رستمی, سهراب ویرابی
0
3
مهرداد کیانشاهی, رستم سامیا کلانتری
نونهالان
پویا برابری
0
3
خشایار نمرانیان
دوبل میکس
شراره دارابیان, سهراب نجمی
0
3
فیروزه فرودی, مهرداد پولادی
نوجوانان
(برنده بازی(9
 
 
کیارش مندگاری
نونهالان
پانا جم ترکی
2
3
شراره دارابیان
بزرگسالان
کورش مژگانی
0
3
آرش فرودی
بزرگسالان
کامبیز لریان
3
0
رامتین زندخاوری
بزرگسالان
آرتین سهرابی
3
0
آبتین زندخاوری
بزرگسالان
فرزاد نیک فر
0
3
مهیار فرودی
دوبل
بهنام مهری, رامین فیروز فرد
0
3
پویان یزدانی مهدی آباد, سیاوش کاویانی کوثرخیزی
نونهالان
مازیار لریان
3
1
پدرام کاویانی
نوجوانان
آرش رستمی
0
3
آرشام باوفا
دوبل
فرشید ضیاتبری, آرین فروهری
0
3
پیمان فرهادیه, آرش افسادی زاده
بزرگسالان
پیمان جهانگیری
3
0
رامین فیروزفرد
بزرگسالان
رستم فرزانه
3
0
پویان آبادیان
دوبل
سروش گنجی, پارسا پاک سرشت
1
3
پارسا مژگانی, پوریا پورشسب
دوبل میکس
میترا نمیرانیان, آرتین سهرابی
1
3
فیروزه فرودی, مهرداد پولادی
دوبل
آرش رستمی, اردشیر بهمردی
3
1
مازیار لریان, مهیار بمانی
بزرگسالان
سیامک فروزان
3
0
فردین فلفلی
بزرگسالان
آرش افسادی زاده
3
0
فرزاد پولادی درویش
دوبل
ماه یار رستمی, سروش رستمی
0
3
شهریار کیانشاهی, کامبیز لریان
نوجوانان
سینا نمیرانیان
0
3
کوشا زندیان
بزرگسالان
رستم فرزانه
0
3
نریمان جهانگیری
دوبل
مهرداد پولادی, پیمان جهانگیری
3
0
آرش فرودی, مهیار فرودی
بزرگسالان
شهریار کیانشاهی
3
0
رامتین زندخاوری
دوبل
پیمان فرهادیه, آرش افسادی زاده
3
2
دینیار مژگانی, نیما ایزدی
دوبل میکس
شراره دارابیان, سهراب نجمی
 
 
یسنا دمهری, فرشاد پشوتنی زاده

 

 

نتایج پیکارهای والیبال

رده
نام تیم
ست
ست
نام تیم
بانوان
آدریان بزرگ
2
0
سپنتا کوچه بیوک
آقایان
آدریان بزرگ
0
2
پارسیان
آقایان
یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)
2
0
منتخب تهران
بانوان
منتخب تهران
0
2
یاران آرمین
بانوان
گردآفرید
0
2
پارسه شیراز
بانوان
امید گردآفرید
0
2
یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)

 

نتایج پیکارهای فوتسال

رده
نام تیم
گل
گل
نام تیم
نوجوانان
یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)
1
2
رستم‌باغ
نونهالان
آرمان تفت و توابع 33
1
3
اردشیر همتی کرمان
نونهالان
اندیشه رحمت‌آباد
1
4
آرمان تفت و توابع 07
نوجوانان
آرمان تفت و توابع 33
0
6
آرمان تفت و توابع 07
نونهالان
آرمان تفت و توابع 101
0
6
جمشیدجم الف
نونهالان
جمشیدجم ب
2
3
یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)
بزرگ‌سالان
اهنود
0
4
ایساتیس
بزرگ‌سالان
اندیشه رحمت‌آباد ب
6
2
منتخب زرتشتیان تهران
بزرگ‌سالان
اندیشه رحمت‌آباد الف
1
3
نیلوفر رستم‌باغ
بزرگ‌سالان
اهرستان (به یاد کامران)
4
2
محبت مزرعه کلانتر
بزرگ‌سالان
یاران
2
1
اردشیر همتی کرمان
بزرگ‌سالان
جان‌باخته جمشید
2
5
آرمان تفت و توابع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید