لوگو امرداد

مشارکت ناشران زرتشتی در سی‌وچهارمین نمایشگاه کتاب تهران

photo 2023 05 02 16 54 54انتشارات فروهر، بَرسَم و هیرُمبا، سه ناشر زرتشتی شرکت‌کننده در سی‌وچهارمین نمایشگاه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از 20 تا 30 اردیبهشت‌ماه با ارایه تازه‌ترین دستاوردهای فرهنگی خود میزبان دوستداران کتاب و کتابخوانی هستند.
ناشران تخصصی متون زرتشتی، انتشارات فروهر وابسته به سازمان جوانان زرتشتی تهران با مدیریت دکتر فرزانه گشتاسب، نشر بَرسَم با مدیریت و صاحب امتیازی مهندس دیناز دهنادی و نشر هیرُمبا با مدیریت و صاحب امتیازی بهنام مبارکه، با هدف ارایه منابع اصلی در حوزه ایران‌شناسی و شناخت فرهنگ کهن ایران، به مدت 11 روز در نمایشگاه کتاب تهران 1402 تازه‌های نشر را به جویندگان کتاب و دوستداران آیین و فرهنگ نیاکانی ارایه می‌دهند.
نمایشگاه کتاب تهران به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی ایران هرساله در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. سی‌وچهارمین نمایشگاه کتاب از چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه کار خود را در مصلای تهران، خیابان شهید بهشتی، روبه‌روی خیابان میرعماد آغاز می‌کند و تا شنبه 30 اردیبهشت ادامه می‌یابد. دوستداران کتاب و کتاب‌خوانی از ساعت 10 تا 20 می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-02