لوگو امرداد

رامشاد فرزانه؛ عضو جدید هیات‌رییسه انجمن کوکو ایران

رامشاد فرزانهدکتر رامشاد فرزانه با دریافت حکم به عضویت هیات‌رییسه انجمن کوکو ایران درآمد.

با حکمی از سوی سعید مقدم‌بقا، ریاست انجمن کوکو ايران، رامشاد فرزانه به عنوان عضو هیات‌رییسه انجمن کوکو ایران برگزیده شد. در حکم انتصاب وی آمده است، این تعیین به دلیل تعهد، تجربه و تخصص ایشان در این حوزه انجام شده است. امید می‌رود رشته کوکو در سطح کشور و در مسیر رشد و توسعه، به موفقیت‌های بین‌المللی (آسیایی و جهانی) برسد.

در زمینه‌های دیگر نیز رامشاد فرزانه فعالیت دارد. درباره فعالیت‌ها به امرداد گفت، دانش‌آموخته دکتری مدیریت بازرگانی و از بازرگانان توانمند و مدیران حوزه فرهنگ و هنر کشور است. وی به عنوان مدیرعامل و رییس هیات‌مدیره موسسه فرهنگی و هنری آوای ترانه فرزانه و مدیر عامل و بنیادگذار هلدینگ دفتر نورتهران (برادران فرزانه) فعالیت می‌کند. در حوزه ورزشی نیز ریاست هیات‌های ورزشی گوناگون مانند کونگفو و کوکو را در کارنامه خود دارد. سال‌هاست پشتیبان و اسپانسر ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی مانند فوتبال، فوتسال، کاراته، تکواندو، کیک‌بوکسینگ و کوکو در سراسر کشور است.

«کوکو» یک رشته ورزشی هندی است که از زمان هندباستان در این کشور فراگیر بوده و در سال ۱۴۰۱ در ایران راه‌اندازی شده است. این رشته یک بازی با تیم ۱۲ نفره است که ۹ بازیکن آن اصلی بوده و در دو زمان ۱۸ دقیقه‌ای انجام می‌شود و بسیار شبیه رشته کبدی است. اکنون انجمن کوکو زیر نظر فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی به ثبت رسیده است.

photo 2024 05 21 14 23 48

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-03-23