لوگو امرداد

دکتر اسفندیار اختیاری، مشاور معاون علمی رییس‌جمهوری شد

انتصاب دکتر اسفندیار اختیاریدکتر اسفندیار اختیاری، با حکم معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به عنوان مشاور وی و رییس کمیته ارتقا ظرفیت‌های قانونی حوزه اقتصاد دانش بنیان منصوب شد.

دکتر روح‌الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و نایب رییس شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش بنیان، در حکم انتصاب دکتر اسفندیار اختیاری آورده است:

«نظر به مراتب شایستگی و تجارب ارزنده، به موجب این حکم، جنابعالی را به عنوان مشاور معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور و رییس کمیته ارتقا ظرفیت‌های قانونی حوزه اقتصاد دانش بنیان منصوب می‌کنم».

در حکم انتصاب نماینده ادوار ایرانیان زرتشتی در مجالس هشتم تا یازدهم با اشاره به اهداف عالی معاونت و شورای راهبری، ماموریت تشکیل مستمر کمیته ارتقا قانونی ظرفیت‌های حوزه اقتصاد دانش‌بنیان با حضور اعضای مختلف کارگروه و شورا و نمایندگان بخش خصوصی و صاحب‌‌نظران حوزه سیاستگذاری علم، فناوری و نوآوری، عارضه‌یابی و شناسایی خلاهای قانونی و مقرراتی کشور و پیشنهاد اقدامات مناسب برای رفع آن‌ها، شناسایی موانع اجرایی سازی قوانین و مقررات موجود و پیشنهاد راهکارهای اجرایی برای رفع آن‌ها، رصد و پایش اجرایی‌سازی قوانین مرتبط به ویژه قانون جهش تولید دانش بنیان و تدوین گزارش‌های صیانتی به نهادهای نظارتی و مجلس شورای اسلامی در جهت اجرای کامل قانون، به وی محول شده است.

منبع: مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

  1. استاد گرامی این انتصاب شایسته را به شما شادباش می گویم و به قول جناب پوررستمی شما برای هازمان ما یک برند هستید و امیدوارم نماینده جدید نیز اینگونه باشند و ما در همه موارد بدرخشیم به شما خسته نباشید می گویم و آرزوی پیشرفت دارم و به نماینده جدیدمان هم خدا قوت می گویم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-23