لوگو امرداد
گزارش تصویری

حضور ملی‌پوشان ایران در مجموعه ورزشی بابک خراشه؛ آغازی پررنگ برای آینده‌ی روشن

سالن بازی‌های توپی مجموعه ورزشی بابک خُراشه با گشایش آکادمی والیبال علیرضا نادی در حضور ملی‌پوشان ایران و فرنشین انجمن زرتشتیان تهران راه‌اندازی شد.

سالن ورزش‌های توپی این مجموعه به تازگی با کف‌پوش ورزشی چندمنظوره پوشیده شده و فضای مناسب و امنی را برای تمرین‌ و آموزش فراهم آورده است، این سالن شنبه دوم تیر ماه ۱۴۰۳، با افتتاح آکادمی والیبال علیرضا نادی به بهره‌برداری رسید. در برنامه‌ی افتتاحیه چهره‌های سرشناس والیبال ایران، رضا مومنی مقدم، بازیکن اسبق تیم ملی و سرمربی کنونی تیم ملی جوانان؛ محمد منصوری، بازیکن اسبق تیم ملی و مربی کنونی تیم ملی جوانان؛ مهدی مهدوی، پاسور تیم ملی بزرگسالان و پاسور تیم شهداب یزد؛ دکتر فرهاد داخم، رییس هیات والیبال شرق تهران، و از هازمان زرتشتی؛ دکتر افشین نمیرانیان، فرنشین انجمن زرتشتیان تهران، گروهی از هموندان هیات‌مدیره انجمن زرتشتیان تهران و کنشگران زرتشتی حضور داشتند.

دکتر افشین نمیرانیان و دکتر داخم، رییس هیات‌والیبال شمال‌شرق تهران از سخنرانان مراسم افتتاحیه بودند. دکتر نمیرانیان از تاریخچه ساخت این مجموعه با نیک‌اندیشی خانواده زنده‌یاد بابک خراشه گفت و از پیشکسوتان ورزشی هازمان زرتشتی با کارنامه درخشان یاد کرد. دکتر داخم از ویژگی‌های سالن خراشه به عنوان مجهزترین سالن شرق تهران، نکاتی را بیان داشت و از پیشینه‌ی ورزشی علیرضا نادی و مهدی مهدوی و از برنامه‌ی آموزشی این دو پیشکسوت والیبال سخن گفت. در ادامه از سوی پانته‌آ بابکان، مدیر بهره‌بردار مجموعه ورزشی بابک خراشه و با حضور دکتر نمیرانیان، نشان یادبودی به دکتر داخم، علیرضا نادی و مهدی مهدوی پیشکش شد. در این روز افتتاحیه، ورزشکاران کودک و نوجوان آکادمی والیبال زیرنظر علی نادی و مهدی مهدوی به تمرین آموزشی پرداختند.

مجموعه ورزشی بابک خراشه، در شرق تهران با برنامه‌های آموزشی ورزشی، به آینده‌ی ورزشی کشورمان امیدواری می‌دهد. این مجموعه ورزشی با نیک‌اندیشی خانواده زنده‌یاد بابک خراشه در مجموعه مارکار تهرانپارس ساخته شده و وابسته به انجمن زرتشتیان تهران است. پانته‌آ بابکان به‌عنوان مدیر بهره‌بردار، این مجموعه نوساز را راه‌اندازی کرده است. مجموعه ورزشی بابک خُراشه دارای سالن چندمنظوره، سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده و بخش‌های جنبی است. هریک از بخش‌ها با طراحی خاص و کاربردی از نظر استانداردهای یک مجموعه‌ی ورزشی در بالاترین کیفیت است.

1 42 1 2 3 1 3 3 1 4 3 1 5 3 1 6 3 1 7 3 1 8 2 1 9 2 1 10 1 1 11 1 1 12 2 1 13 2 1 14 2 1 15 1 1 16 2 1 17 2 1 18 1 1 19 1 1 20 1 1 21 1 1 22 2 1 23 2 1 24 2 1 25 2 1 26 1 1 27 1 1 28 1 1 29 1 1 30 1 1 31 1 1 32 1 1 33 1 msg8651856 15127931 34 1 1 35 1 1 36 1 1 37 1 1 38 1 1 39 1

فرتــورها از شهرام نمیــرانیــان است.

4090

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

6 پاسخ

 1. درود
  (سالن بابک خراشه در زمین مارکار) ایا انجمن و مدیر اجرایی ان اجازه میدهند جوانان همکیش هم سهمی اندک از این نیک اندیشی و میراث بجا مانده از گذشتگان خود بهره ای ببرند یا بانوان عزیزمان باید در زمین والیبال رستم باغ و پسران همچون گذشته در زمین اسفالت مارکار تمرین کنند.کم نداشتیم و نداریم ساختمان و مجموعه هایی که نوسازی شدند و دیگر به ما تعلق ندارند که هیچ بلکه هیچ درامدی هم از انها در اختیار حداقل خود انجمن هم قرار نمیگیرد.

  1. با درود به این همکیش که اطلاعاتی ندارد و فقط می نویسد
   فقط خواستم بگویم هم انجمن و هم مدیران اجرایی آن تمهیداتی برای استفاده همکیشان در نظر دارند و همچنین اجاره این مکان به حساب انجمن قرار هست‌واریز شود
   ولی متاسفانه فرصت و مجال این کار رو نمی دهیم و خودمان به خودمان رحم نمی کنیم اگر‌کسی هم بخواهد کاری بکند یا دلسوزی داشته باشد آنقدر با جملات سنگین و نادانسته ی خود کاری می کنید که این جامعه هیچ گاه نتواند از فرصت هایش استفاده کند
   فقط لطفا همیشه دانسته و مطالعه شده حرف بزنید و نظر بدهید

  2. اینکه فقط حرف بزنیم و انتقاد کنیم و از نزدیک به موارد ،مشکلات آگاه نباشیم یا از بی اطلاعی است و از روی عادت چوبکاری می کنیم یا از حسادت شاید هم از بی خردی خودمان . بیشک مجموعه ورزشی بابک خراشه با مربیان دسته یک کشوری و همراهان تربیت بدنی آکادمیک به یکایک همکیشان و ایرانیان هم وطن خدمات می دهد و خواهد داد در پناه اهورامزدا ، فقط آن دسته از همکیشانی که به دنبال خدمات رایگان و یا زیر قیمت مشخصه هستند می بایست با انجمن زرتشتیان تهران هماهنگیهای لازم را انجام دهند.

 2. درود بر همگی. من هک کاملا قبول دارم که این ساختمان برای زرتشتیان بنا شده و الان در منطقه شرق هیچ سالن سرپوشیده ای در اختیار جوانان زرتشتی برای بهره مندی نمی باشد و بانوان عزیزمان در زمین آسفالت رستم باغ بدون هیچ امکاناتی در حال آماده سازی برای جام جانباختگان هستن و این سالن و انجمن با درخواست این عزیزان بابت یک سانس روزانه برای تمرین با قیمت مناسب مثل سالن انوشیروان یا وصال موافقت نکردن و خانم پانته آ هم همکاری ننموده که جای تاسف داره

 3. زمین این سالن بدون هیچ هزینه ای از زنده یاد مارکار در اختیار نیک اندیش خراشه قرار گرفته و بنامگانه فرزندشان بدون هیچ چشمداشتی سالنی مجهز ساخته شده وانجمن محترم زرتشتیان نیز بجز هزینه برق بدلیل مالک بودن ریالی هزینه نکردن و چون سالن تجهیزات نداشته و انجمن محترم هم همانند چند دوره گذشته (پول ندارد)در اختیار بهره بردار قرار داده تا با تجهیز کردن ان به بهره برداری برسد.حال انجمن محترم و مستاجر گرامی ان در قبال این همه نیک اندیشی همکیشانمان فقط به فکر کسب درامد هستند. و سهم ما از این امکانات دویدن بدنبال موجر و مستاجر و در اخر سرخوردگی و افسوس.
  مازیار اگر شما بیشتر میدانید توضیح دهید.و از الفاظ در خور شان یک همکیش صحبت نمایید.

 4. به نظر شما میزان افراد شرکت کننده برای تشکیل جلسات ورزشی چه تعداد باید باشد تا هزینه های یک جلسه در سالن ورزشی را پوشش بدهد و ایا برای سه نفر یا چهار نفر که به دنبال تمرین رایگان هستند امکان تخلیه سالن در مقابل نفراتی که مبلغ پرداخت کرده اند و مربی هماهنگ کرده اند امکان دارد .؟ بیشک یکایک همکیشان با توجه به هزینه های بالای جاری مجموعه می توانند در کنار دیگر هم وطنانمان زیر نظر مربیان دسته یک کشوری هم تمرین و هم اموزش داشته باشند در همه رشته های موجود در باشگاه ورزشی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-24