تارنمای خبری امرداد

ادامه یاری‌رسانی انجمن‌های زرتشتیان یزد به هم‌میهنان سیل‌زده در بلوچستان

کالاهای گردآوری شده‌ در انجمن‌های زرتشتیان استان یزد، میان هم‌میهنان آسیب‌دیده از سیل در استان سیستان و بلوچستان پخش شد.

پس از انتخابات و دریافت مجوز توزیع، کمک‌های گردآوری شده در انجمن‌های زرتشتیان استان یزد در آتشکده‌ی یزد بسته‌بندی و پس از بارگیری به یکی از بخش‌های استان سیستان و بلوچستان با هماهنگی بخشدار منطقه فرستاده شد. مهنام خسرویانی، فرنشین دبیرخانه‌ی انجمن زرتشتیان یزد با گفتن این خبر در ادامه افزود: نیازمندی‌های روستاهای سرخ گزی، جوگز، سورگاف، عشایری چاتکان، دشت انور آباد ، …… زیر پوشش آن منطقه در بخش فنوج شهرستان نیک‌شهر بررسی و نسبت به پخش کمک‌ها اقدام شد. کمک‌های گردآوری شده،  ۲۴ تن آرد با همکاری شرکت آرد روشن یزد و بسته‌ی مواد غذایی که شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا و حلوا ارده بود که پخش شد.

ورود سامانه بارشی و بارندگی‌های سیل‌آسا در روزهای ۲۰ تا ۲۲ دی‌ماه سبب قطع ارتباط ۵۰۰ روستا در سیستان و بلوچستان شده بود. بخش نخست یاری‌رسانی زرتشتیان به هم‌میهنان سیل‌زده در استان سیستان‌و‌بلوچستان پنج‌شنبه 26 دی‌ماه 1398 خورشیدی کالاها بارگیری و به سمت مناطق آسیب‌دیده از سیل راهی شد.

کالاهای گرد‌آوری شده سه شنبه ششم اسفند‌ماه 1398 خورشیدی در آتشکده‌ی یزد بسته‌بندی شد

 

گروهی از هموندان انجمن یانش‌وران مانتره در بسته‌بندی کالاها همکاری کردند

بارگیری کالاها ساعت 22 به پایان رسید
چهره از سمت راست: مهنام خسرویانی، به نمایندگی از انجمن‌های زرتشتیان استان یزد، بخشدار منطقه‌ای از استان بلوچستان، رستم نودینی

 

 

 

 

فرتورها از مهنام خسرویانی است.

4090

5/5 - (3 امتیاز)
1 نظر
  1. همایون مهرزاد می گوید

    هدیه که با عشق باشد آمیخته میماند تا ابد h-m

    هموطنان خوبم پایدار باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید