تارنمای خبری امرداد
با پایان مهلت بررسی آثار

برندگان چالش‌های جام هشتم بدمینتون شیراز معرفی شدند

صفحه رسمی پیکارها به فعالیت خود ادامه می‌دهد

نام 8  شرکت‌کننده‌ی برتر در چالش‌ها، از صفحه‌ی رسمی پیکارها در اینستاگرام به نشانی https://instagram.com/zbcshiraz آگاهی‌رسانی شد.

پس از گذشت یک روز از برگزاری آیین پایانی دوره هشتم جام قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور، هشت برگزیده‌ی چالش‌های جام هشتم معرفی شدند. از این میان، هفت شرکت‌کننده که بیشترین پسند را از سوی دنبال‌کننده‌های صفحه‌ی اینستاگرامی پیکارها دریافت کرده بودند به همراه یک شرکت‌کننده‌ی برگزیده از سوی کمیته‌ی برگزاری، به عنوان برگزیدگان معرفی شدند:
-نفر اول : شروین کاوسی زین‌آباد از شیراز             220 پسند
-نفر دوم: راتا پوردهی زین‌آباد از شیراز                  210 پسند
-نفر سوم: نیلوفر نجمی‌زاده از یزد                        197 پسند
-نفر چهارم : پرنیان کوکلری از شیراز                     197 پسند
-نفر پنجم: آرمه‌ئیتی و آرامیس کاویانی از شیراز     196 پسند
-نفر ششم: آریا شهریاری، دیبا سهرابی و آرش سهرابی از شیراز        195 پسند
-نفر هفتم: کورس شهریاری از کرمان                                            186 پسند
و نفر برگزیده از دید کمیته‌ی برگزاری: شاهین بزرگ چمی از تهران با  184 پسند
پدیده نوظهور در رشته بدمینتون : کارینا بهبودی چهارساله از تهران
شبنم پوردهی زین‌آباد فرنشین کمیسیون ورزش انجمن زرتشتیان شیراز درباره‌ی ادامه‌ به کار صفحه‌ی رسمی پیکارها در اینستاگرام به خبرنگار امرداد گفت: «با توجه به استقبال خوب همکیشان از این صفحه و افزایش شمار دنبال‌کننده‌ها، تلاش خواهیم کرد صفحه را در حد امکان با مطالب و موضوع‌های مرتبط با این رشته‌ی ورزشی به‌روز‌رسانی کنیم تا بستری تخصصی برای تبادل اطلاعات و اخبار رشته بدمینتون و جام‌های آتی این رشته فراهم باشد»، وی از دنبال‌کنندگان کنونی خواست این صفحه‌ی رسمی را به دیگر زرتشتیان نیز معرفی کنند تا به جمع دنبال‌کننده‌های این صفحه‌ بپیوندند.
در چالش‌های این دوره 78 شرکت‌کننده در قالب 71 ارائه‌ی کار در چالش‌های طرح شده شرکت کردند. در این میان سام ماندگاریان از یزد با 10 سال و 10 ماه سن و ارائه‌ی 5 کار و باشندگی در هرسه چالش طرح شده، فعال‌ترین شرکت‌کننده و سرور خانبدر از یزد با دو سال سن کوچک‌ترین شرکت‌کننده بود. شیراز با 34 ، تهران با 23، یزد با 13، کرمان با 6 ، اصفهان و آمریکا هر کدام با یک شرکت‌کننده در چالش‌ها باشنده بودند.
اسامی شرکت‌کنندگان چالش‌ها بدین گونه بوده است:
-روشا سردار              از اصفهان
-لیدا افخم                  از آمریکا
-یسنا خسرویانی        از تهران
-ارشیا جوبانیان          از تهران
-اشکان نمیرانیان        از تهران
-افراز جوبانیان            از تهران
-آتریسا سامیاکلانتری    از تهران
-آتوسا ایزد                  از تهران
-آرین مهربد                 از تهران
-آوا خسرویانی            از تهران
-بهمن اردشیریان        از تهران
-دلسا دینیاری            از تهران
-روژینا نیک‌‌منش         از تهران
-ستاره مهرشاهی      از تهران
-سوشیانت خداپرستی از تهران
-شاهین بزرگ‌چمی     از تهران
شیرین اردشیریان         از تهران
-فراز فرهی‌فر               از تهران
-کارینا بهبودی             از تهران
-مانترا نمیرانیان           از تهران
-ماندانا فلامرزی           از تهران
-نیکو آبیاری                از تهران
-وفادار دینیاریان           از تهران
-وفادار مرادیان             از تهران
-یکتا مهربانی             از تهران
-افروز سهرابی            از شیراز
-اوشتا نیکزاد              از شیراز
-آرامیس کاویانی         از شیراز
-آرتان سرایی              از شیراز
-آرش سهرابی            از شیراز
-آرمه‌ئیتی کاویانی       از شیراز
-آریا مهربان شهریاری   از شیراز
-آریانا اسفندیاریان      از شیراز
-پرنیان کوکلری          از شیراز
-پریسا کوکلری          از شیراز
-پیمان گشتاسبی      از شیراز
-چیستا نیکزاد            از شیراز
-دایانا چشمه            از شیراز
-دیبا سهرابی             از شیراز
-راتا پوردهی زین‌آباد      از شیراز
-رامتین مهربان‌شهریاری از شیراز
-سارا لشکری             از شیراز
-شروین کاوسی زین‌آباد از شیراز
-شنایا فلاحتی            از شیراز
-شهرام پوردهی           از شیراز
-شیرین منوچهری          از شیراز
-فرشته هنگامی           از شیراز
-فریدون هنگامی           از شیراز
-مهتاب گشتاسبی       از شیراز
-مهرداد کاویانی            از شیراز
-ناهید فلفلی              از شیراز
-میترا جوانمرد             ازشیراز
-مهری فلاحتی           از شیراز
-مهوش نامداریان        از شیراز
-ناهید کوکلری           از شیراز
-رستم خسرویانی     از شیراز
-پروین سهرابی‌نیا      از شیراز
-خدارحم اسفندیاریان از شیراز
-مهوش اختری          از شیراز
-آرمان کاویانی          از کرمان
-آرین کاویانی           از کرمان
-شراره نوشادی        از کرمان
-کوروس شهریاری     از کرمان
-نریمان گشتاسبیان  از کرمان
-خشایار کاویانی       از کرمان
-ارمغان نجمی          از یزد
-بهشید بمانی          از یزد
-جهانگیر ماوندادی     از یزد
-رادمهر کلانتری         از یزد
-سام ماندگاریان        از یزد
سانیا ماندگاریان        از یزد
-سرور خانبدر            از یزد
-فرین افخم               از یزد
-مهرافروز کلانتری      از یزد
-مهرنگار ماوندادی     از یزد
-مهرنوش ماوندادی    از یزد
-مهنوش ماوندادی    از یزد
-نیلوفر نجمی‌زاده     از یزد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید