تارنمای خبری امرداد
نوبت دوم مجمع همگانی سالیانه برگزار شد

بازرسان انجمن زرتشتیان تفت‌وتوابع مقیم تهران مشخص شدند

بازرسان سال مالی 1399 با برگزاری نوبت دوم مجمع همگانی سالیانه انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران برگزیده شدند.

گزینش بازرسان قانونی (دو تن اصلی و یک تن جانشین) برای سال مالی 1399 از بندهای دستور نشست مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تفت‌وتوابع مقیم تهران بود. پس از معرفی داوطلبان و رای‌گیری، فرشید نیکفام و هوشنگ کیانی به عنوان بازرسان اصلی رای اعتماد اعضای حاضر در مجمع را بدست آوردند. بدین ترتیب فرشید نیکنام در سال مالی پیش‌رو در این سمت باقی ماند و همراه با هوشنگ کیانی دیگر بازرس اصلی به عنوان بازرسان قانونی این مسوولیت را در انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران به عهده خواهند داشت. یک تن بازرس جانشین (:علی‌البدل) از میان نامزدها رای نیاورد.

در بخشی از  نشست مجمع، رستم مزدیسنی، فرنشین انجمن زرتشتیان تفت‌و توابع مقیم تهران، گزارش عملکرد هیات‌مدیره‌ی انجمن در سال گذشته را ارایه کرد. مهربان فولادیان، خرانه‌دار انجمن به گزارش عملکرد مالی پرداخت. در ادامه، فرشید نیکفام، گزارش بازرسان را به آگاهی باشندگان در نشست رساند. در پایان هموندان مجمع، تراز و بیلان سال مالی منتهی به اسفند 1398 را به اتفاق آرا تصویب کردند.

نوبت دوم مجمع انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران، در روز اردیبهشت امشاسپند و شهریورماه در گاهشمار زرتشتی برابر با  آدینه  28 شهریورماه 1399 خورشیدی از ساعت 10 بامداد، در خانه‌ی نرگس آغاز به کار کرد. پس از اعلام رسمیت نشست و گزینش هیات رییسه‌ی مجمع، به دستور نشست پرداخته شد. دلناز فولادیان (فرنشین)، مینا بنداریان (جانشین فرنشین)، و پریوش رشیدی (منشی) هموندان هیات‌رییسه‌ی نظارت بر مجمع همگانی بودند.

با پایداری کووید-19 رعایت شیوه‌نامه‌ی بهداشتی در راستای حفظ تندرستی باشندگان در مجمع مانند در اختیار گذاشتن ماسک، پَد الکلی و فاصله‌گذاری فیزیکی در نظر گرفته شد.

 

انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران، خانه نرگس

رستم مزدیسنی فرنشین انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران

دلناز فولادیان

مینا بنداری

پریوش رشیدی

مهربان فولادیان، خزانه دار

فرشید نیکفام، بازرس

فرتور  از همایون مهرزاد است.

2393

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید