تارنمای خبری امرداد
5 آذرماه در اینستاگرام کانون دانشجویان زرتشتی

پخش زنده آیین گشایش بیست‌ویکمین جشنواره موسیقی زرتشتیان سراسر جهان

آیین گشایش بیست‌ویکمین جشنواره موسیقی زرتشتیان سراسر ایران و جهان پنجم آذرماه در رویه‌ی اینستاگرام کانون دانشجویان زرتشتی برخط (:لایو) برگزار می‌شود.
کانون دانشجویان زرتشتی در ادامه‌ی روند برنامه‌های خود، جشنواره موسیقی ۲۱ را به شیوه‌ی مجازی برنامه‌ریزی کرده است تا همکیشان مانند هر سال در این برنامه با موسیقی همراه شده، به تماشا بنشینند و از نوای ساز‌ها لذت ببرند.
آیین گشایش جشنواره موسیقی پنجم آذرماه 1399 خورشیدی ساعت 19 به گونه‌ی زنده و برخط از اینستاگرام کانون دانشجویان زرتشتی نمایش داده می‌شود. دوستداران جشنواره موسیقی می‌توانند آیین گشایش و اجراها را از اینستاگرام کانون دانشجویان زرتشتی به نشانی instagram.com/kdzir پیگیری کنند.
جشنواره بیست‌ویکم موسیقی از پنجم آذرماه آغاز به‌کار می‌کند و تا 11 آذرماه به درازا می‌انجامد. کوشیده می‌شود همه‌ی فیلم‌های شرکت‌کنندگان در بیست‌ویکمین جشنواره موسیقی، دراین ۶ روز در اینستاگرام کانون به نمایش درآید.
امسال افزون‌بر برگزاری بخش اصلی جشنواره، برنامه‌ی جنبی بزرگداشت 20 سال با جشنواره نیز آدینه هفتم آذرماه 1399 خورشیدی ساعت 19 در رویه‌ی اینستاگرام کانون برگزار می‌شود و بازگویی یادها و نگاهی به تجربه‌های موسیقیایی 20 سالی است که گذشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید