لوگو امرداد
«پسرک بی‌نظم و کت دگمه قرمزی‌اش» به روی صحنه می‌رود

باشندگی نوجوانان هنرمند زرتشتی در نمایش موزیکال

نمایش موزیکال «پسرک بی‌نظم و کت دگمه قرمزی‌اش» از سوی هنرمندان نوجوان زرتشتی اجرا می‌شود.

نمایش پسرک بی‌نظم به مناسبت جشن مهرگان در سه روز برگزار می‌شود. این نمایش چهارشنبه هفتم مهرماه 1395 خورشیدی در ساعت 19 و 30 دقیقه وپنج‌شنبه و آدینه هشتم و نهم مهرماه در دوسانس (ساعت 19 ، 20 و 30 دقیقه) در تالار سپیدِ خانه‌ی فرهنگ و هنر زرتشتیان اجرا می‌شود.

دوست‌داران می‌توانند برای خرید بلیت و آگاهی‌های بیشتر یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 16 تا 20 به خانه‌ی فرهنگ‌وهنر زرتشتیان بروند یا با شماره‌ی 88945480 تماس بگیرند. خانه‌ی فرهنگ‌وهنر زرتشتیان در خیابان ویلا، بین سمیه و طالقانی، شماره‌ی سه جای دارد.

نویسنده و کارگردان این نمایش نسرین خنجری است و در آن 11 نوجوان زرتشتی به ایفای نقش می‌پردازند. بهفر بختیاری، تریتی کاووسی، شهنام فرهادی، رایتی رستمی، بهار فرخانی، بهشاد بختیاری، بهداد بختیاری، آریانا افسرکشمیری، بهار فرودی، رازمهر رستمی و یکتا بهمردی هنرمندان نوجوان این نمایش هستند.

 

به نوشتار امتیاز بدهید.
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

یک پاسخ

  1. درود فراوان به هنرمند و هنر شناس گرامی و ارجمند خانم نسرین خنجری و تمامی دست اندرکاران خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان که در راه رشد و شکوفائی فرزندانمان تلاش میکنند.
    و درود بیکران به تک تک هنرمندان این تیاتر و همراهانشان که در روز بازبینی این نمایش به خوبی از عهده اجرای آن بر آمدند و خوش درخشیدند.
    همواره شاد و تندرست و سرافراز باشید، بهروزیتان افزون باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1401-11-07