تارنمای خبری امرداد

شادی جشن شکوفه‌ها در دبستان پسرانه‌ی دینیاری

دانش‌آموزان کلاس اول دبستان پسرانه دینیاری یزد، آغاز سال تحصیلی و دانش‌اندوزی را جشن گرفتند.

جشن شکوفه‌های دبستان دینیاری، پنجشنبه یکم مهرماه 1400 خورشیدی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد. در این برنامه 5 دانش‌آموز کلاس اولی به همراه پدر و مادرشان با آموزگار، کادر آموزشی و اجرایی و همکلاسی‌ها آشنا شدند. کتاب‌های درسی و بسته‌های آموزشی را دریافت کردند. رامتین سلامتی، مدیر دبستان و فرین طهمورسی آموزگار پایه‌ی اول همراه با خوش‌آمدگویی به نوآموزان و خانواده‌ها در سخنانی از برنامه‌های آموزشی در سال تحصیلی جدید گفتند.
در این روز زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰1-۱400 برای کلاس دومی‌های دبستان پسرانه‌ی دینیاری یزد نیز نواخته شد. دانش‌آموزان پایه‌ی دوم به دبستان آمدند با همکلاسی‌ها دیدار کردند. با آموزگار خود، راشین نمیرانیان آشنا شدند، کتاب‌های درسی و جزوه‌های آموزشی را تحویل گرفتند.
برپایه‌ی برنامه‌ریزی انجام شده در نشست هماهنگی اولیا و مربیان دبستان دینیاری، حضور دانش‌آموزان در آیین آغاز سال تحصیلی برای هماهنگی‌های آموزشی و آشنایی با آموزگاران، به صورت گروه‌بندی امکان‌پذیر شده است. دانش‌آموزان پایه سوم و چهارم روز شنبه سوم مهرماه و دانش‌آموزان پایه پنجم و ششم روز یکشنبه چهارم مهرماه سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند. فرانک ماوندادی، شیرین نمیری، پوروشسب پورشیرمردی و مهرنوش هماوندی آموزگاران پایه‌ی سوم تا ششم دبستان دینیاری هستند. امسال 70 دانش‌آموز در این آموزشگاه زرتشتی مشغول به تحصیل هستند. کلاس‌های درس در بیشتر موارد تا اطلاع ثانوی به روش مجازی برگزار خواهد شد.

فرین طهمورسی، آموزگار پایه‌ی اول دبستان دینیاری
فرین طهمورسی، آموزگار پایه‌ی اول دبستان دینیاری
رامتین سلامتی مدیر دبستان دینیاری

 

آغاز ماه مهر و دانش دانش‌آموزان پایه‌ی دوم دبستان دینیاری

راشین نمیرانیان ، آموزگار پایه دوم دبستان دینیاری

فرتورها از دبستان دینیاری رسیده است.

4090

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید