لوگو امرداد
برای نخستین بار در هازمان زرتشتی

انتخابات انجمن زرتشتیان یزد الکترونیکی انجام می‌شود

پیرو مصوبه‌ی هیات نظارت بر گردش ۶۳ انجمن زرتشتیان یزد و طبق مجوز فرمانداری یزد، انتخابات انجمن زرتشتیان یزد برای نخستین بار در هازمان زرتشتی به صورت الکترونیک انجام می‌شود.
رای‌گیری الکترونیک بدین گونه است که، رای دهنده پس از ورود به صفحه‌ی نخست، کد ملی خود را وارد می‌کند. پس از ورود به صفحه‌ی دوم، نامزدهای مورد نظر خود را با اشاره بر روی عکس آنها انتخاب می‌کند، (از صفر تا 11 نامزد می‌توان انتخاب کرد). در صورت انتخاب اشتباه، با اشاره‌ی مجدد بر روی عکس، انتخاب اشتباه حذف می‌شود. رای‌دهنده پس از اطمینان از انتخاب خود بر روی دکمه‌ی ثبت اطلاعات اشاره می‌کند. در صفحه‌ی سوم، لیست نهایی نامزدها که رای‌دهنده انتخاب کرده است به نمایش در می‌آید. در صورت مشاهده‌ی انتخاب اشتباه در این صفحه می‌توان با لمس دکمه‌ی اصلاح به صفحه‌ی قبل برگشته و مجدد لیست آرا را درست کرد. هنگامی که از انتخاب نامزد مورد نظر اطمینان حاصل شد بر روی دکمه‌ی ثبت اشاره می‌کند و دیگر امکان اصلاح وجود ندارد و رای ثبت می‌شود. در پایان رای‌گیری الکترونیک رای توسط چاپگر چاپ می‌شود و رای ‌دهنده می‌تواند برگه‌ی چاپ شده‌ی رای خود را داخل صندوق جمع‌آوری آرا بیاندازد. در روش رای‌گیری الکترونیک امکان افشای رای و تقلب وجود ندارد.
انتخابات گردش ۶۳ انجمن زرتشتیان یزد، آدینه 27 مهرماه 1397 خورشیدی در تالار بزرگ‌چمی یزد برگزار می‌شود. زرتشتیانی که 16 سال تمام دارند و در محدوده‌ی جغرافیایی انجمن زرتشتیان یزد ساکن هستند، می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی و کد پستی محل سکونت از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 19 و 30 دقیقه در انتخابات شرکت کنند. شمار هموندان انتخاب شونده 11 تن از 27 نامزد انتخاباتی است. مشخصات فردی و فعالیت‌های اجتماعی27 نامزد انتخابات گردش 63 انجمن زرتشتیان یزد را از اینجا بخوانید.
راهنمای نرم‌افزار رای‌گیری گردش 63 انجمن زرتشتیان یزد در دنبال آمده است:

102

101

100

1986

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

4 پاسخ

  1. بادرود انصافا تغییر ونو اوری را باید از یزدیها اموخت واز انجمن کنونی که برای اولین بار برنامه ریزی نموده تا رای گیری بصورت الکترونیک انجام شود سپاسداری نمود.به امید برگزیده شدن بهترینها .

  2. بادرود انصافا تغییر ونو اوری را باید از یزدیها اموخت واز انجمن کنونی که برای اولین بار برنامه ریزی نموده تا رای گیری بصورت الکترونیک انجام شود سپاسداری نمود.به امید برگزیده شدن بهترینها .

  3. اگر کسی کد ملی شخص دیگری را بداند و استفاده کند، سیستم چگونه جلوی این تقلب را میگیرد؟

  4. اگر کسی کد ملی شخص دیگری را بداند و استفاده کند، سیستم چگونه جلوی این تقلب را میگیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-22