لوگو امرداد

گزینش هموندان جدید انجمن اولیا و مربیان دبستان مارکار

هموندان انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه‌ی مارکار در سال تحصیلی 98-1397 برگزیده شدند.

خانواده‌های دانش‌آموزان دبستان مارکار سه‌شنبه 17مهرماه 1397 خورشیدی در این آموزشگاه زرتشتی گرد‌هم آمدند و هموندان جدید انجمن اولیا و مربیان را گزینش کردند. این نشست با آیین نیایش، گات‌هاخوانی آغاز شد.
پس از انجام رای‌گیری و شمارش آرا، هموندان زیر به ترتیب، بیشترین رای را بدست آوردند:

هموندان اصلی: میدیوماه ماوندادی،امید درست، پریسا باستانی، شیرین نمیری و میترا دانایی

هموندان جانشین: راشین هرمزدی – بیژن پشوتن

مینا خاوریان، مدیر دبستان مارکار، با یادآوری کسب رتبه‌ی برتر کشوری انجمن اولیا و مربیان این آموزشگاه دخترانه‌ی زرتشتی، از میدیوماه ماوندادی، شیرین نمیری، آناهیتا درست، راشین هرمزدی، امید درست، آرمیتا خسروی، میترا دانایی،هموندان انجمن اولیا و مربیان سال گذشته، سپاسداری کرد. همچنین از کیان گلزاری، سهراب فیروز فرد، فریبرز آتشبند و پروین فرخانی که سال تحصیلی گذشته با این آموزشگاه همکاری داشته‌اند، سپاسداری شد.
خاوریان از اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان در مجلس، انجمن زرتشتیان یزد که در سال گذشته به برگزاری کلاس‌های تقویتی و دیگر موارد کمک کرده و همچنین از انجمن زرتشتیان تهران برای کمک مالی در جهت انجام تعمیرات این آموزشگاه و نیک‌اندیشانی که پشتیبان دبستان بوده‌اند،سپاسداری کرد. در بخشی از این برنامه از بهرام بهمردی، فرنشین کمیسیون ورزش در راستای فراهم کردن پوشاک و وسایل ورزشی، از همه‌ی آموزگاران، دینی، مشاور، پروین کیانی‌پور و فرین مالی که در سال گذشته مراقب بهداشت و امور اداری و کامپیوتری این آموزشگاه را بر دوش داشته است، سپاسداری شد.
مینا خاوریان، مدیر دبستان مارکار، موارد انضباطی، بهداشتی و درسی را به خانواده‌ها یادآوری کرد. در ادامه از سرویس دبستان ، کلاس‌های تقویتی و اشتراک مجله رشد و پیوند گفت.
در بخش دیگر، میدیوماه ماوندادی، فرنشین انجمن اولیا مربیان سال گذشته از عملکرد این انجمن از جمله برگزاری جشن‌ها، رنگ‌آمیزی و آماده‌سازی حیاط دبستان برای پویاییِ ورزش و تفریح دانش‌آموزان، اختصاص دفتر ویژه‌ی آموزگاران، ساخت آبدارخانه‌ی جدید و نصب آب‌سردکن، رنگ‌آمیزی کلاس‌ها، کارگاه رایانه، تهیه‌ی دو دستگاه زیراکس، تهیه‌ی سه دستگاه لب تاپ، یک دستگاه کامپیوتر، پرینتر سه کاره و هوشمند سازی کلاس پنجم دبستان کمد جایزه برای دانش‌آموزان، وسایل ورزشی و تهیه‌ی میز و مبلمان دفتری گزارش داد. همچنین نوشین یزدان‌پناه و یاسمن نجمی موفق به کسب مقام ورزشی در رشته تنیس روی میز شدند. نوشین یزدان‌پناه یکی از چهار نفر برتر نونهالان کشوری نیز است.

9

5

17

1

34

2

7

12

11

33

6

8

10

13

14

16

فرتور رسیده است.

0114

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-22