لوگو امرداد

گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران دوره‌ی فَترَت ندارد

گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران دوره‌ی فَترَت ندارد و به زودی پروانه‌ی فعالیت هیات‌مدیره‌ی گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران صادر می‌شود.
پروین صیدی، نماینده‌ی وزارت کشور در امور اقلیت‌ها درباره‌ی نبود دوره‌ی فَترَت در گردش 43 گفت: گردش حاضر انجمن، زودتر از به پایان رسیدن پروانه‌ی فعالیت، اقدام به برگزاری مجمع همگانی و انتخابات کرد، از این‌رو رسیدگی به پرونده‌ی انتخاباتی و گرفتن استعلام از مراجع قانونی انجام شده است و با تشکیل کمیسیون احزاب بزودی تایید صلاحیت‌ها پیش از به پایان رسیدن اعتبار پروانه فعالیت این گردش اعلام خواهد شد.
متن کامل گفت‌وگو با پروین صیدی، نماینده‌ی وزارت کشور در امور اقلیت‌ها، مهرماه در ویژه‌نامه‌ی زرتشتیان امرداد چاپ می‌شود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

5 پاسخ

 1. اینبار با همت هموندان دکتر خسرویانی نتوانست دوره فترت را ایجاد کند

 2. با درود
  آرزویم این است این گروه که روی کار می آیند عمیق تر از دوره های قبل فکر داشته باشد . زمینی چهار دیوار که بسیار منظره زشتی دارد اما قیمت بالا دارد ، در پارکینگ دبیرستان مارکار وجود دارد که نه ساخته میشود نه فروخته میشود تا اینکه فردی آنرا تصاحب کند ، آنگاه انجمن زرتشتیان تهران به تکاپو می افتد ، وکیل میبیند ، هزینه میکند ، اگر توانست پس میگیرد وگرنه مانند ساختمان روبروی آتشکده که بنام درمانگاه تاتا ودگرکنسولگری و بعد رادیو سازی و در آخرتعطیل شد و مخابرات به ساختمانش پیوسته کرد و انجمن شکایت به دادگاه برد و در نهایت پول زمین را به انجمن پرداختند . زمینی که میتوانست برای بهدینان بهترین باشد .زمین های محدوده بیمارستان مرتاض نیز این سرنوشت را خواهد داشت .
  من نمیدانم چرا بزرگانمان در اینگونه وضع از مشاور یاری نمیجویند ؟
  بدرود

 3. لطفا به رای مردم احترام بگذارید و کسی را رد صلاحیت نکنید.

 4. درود با دوراندیشی و اقدام بموقع در برگزاری مطلوب انتخابات انجمن و با در نظر گرفتن اینکه مدت تایید صلاحیت ها ممکن است به طول بیانجامد ، انجمن خویشکاری خود را به نحو احسن نشان داد و از اتلاف زمان و ناگزیری به رفتن دوران فترت جلوگیری نمود.
  سپاسگزار این کنش هیئت مدیره گردش 43 میباشم. شاد و به کامه باشید.

 5. وقت بخیر
  ایکاش بجای دوره فترت از دوره غفلت نداشته و وظیفه شناس باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-05-03