لوگو امرداد
گزارش نشست هفدهم انجمن زرتشتیان تهران

بوذرجمهر پرخیده مدیر دبیرستان فیروز بهرام باقی ماند

بوذرجمهر پرخیده برای یک‌سال دیگر در سمت مدیریت دبیرستان فیروز بهرام باقی ماند و ادغام دوره‌ی نخست و دوم دبیرستان‌های رستم‌آبادیان و فیروز‌بهرام و جابجایی هنرستان، فعلا انجام نمی‌شود.

کامبیز میزانیان هموند کمیسیون آموزش، جوانان و اشتغال در نشست هفدهم انجمن زرتشتیان تهران از ابقای بوذرجمهر پرخیده در سمت مدیریت دبیرستان فیروزبهرام گزارش داد: در نشستی که با حضور خداداد راسخی، مدیر پیشین دبیرستان فیروزبهرام، اردشیر بهمردی، مدیر دبیرستان رستم‌آبادیان، نوشین پشوتن، مدیر دبستان پسرانه جمشیدجم و فرنشین انجمن اولیا و مربیان فیروزبهرام، و هموندان کمیسیون آموزش برگزار شد، بوذرجمهر پرخیده از جدا شدن هنرستان از دبیرستان فیروزبهرام به دلیل این که دبیران و دانش‌آموزان به نام فیروزبهرام این هنرستان را انتخاب می‌کنند و زمانی که به رستم‌آبادیان منتقل شود شاید دیگر هنرستان را انتخاب نکنند خواست تا برای یک‌سال آینده مدیر فیروزبهرام باشد. همچنین از تجهیزاتی که نیک‌اندیشان به نام دبیرستان فیروزبهرام به هنرستان دهش کرده‌اند، ابراز نگرانی کرده و پذیرفت مدیریت دبیرستان و هنرستان فیروزبهرام را برای یک‌سال دیگر ادامه دهد.

کامبیز میزانیان به کارگروه آموزشی که با حضور مدیران و هموندان کمیسیون آموزش انجمن شکل می‌گیرد اشاره کرد و در ادامه‌ی گزارش گفت: تصمیم‌های آموزشی و مالی که از سوی کارگروه آموزشی گرفته می‌شود را مدیران سه آموزشگاه پسرانه موظف به اجرا هستند.
کارگروه آموزشی را اعضای کمیسیون آموزش، جوانان و اشتغال، مدیران کنونی و پیشین آموزشگاه‌های پسرانه تشکیل می‌دهند و تصمیم‌های گرفته شده در این کارگروه از سوی مدیران باید اجرا شود.

مصوبه‌ی نشست شانزدهم مبنی بر ادغام دوره‌ی نخست و دوره‌ی دوم دبیرستان در فیروزبهرام با مدیریت اردشیر بهمردی و جابجایی هنرستان از دبیرستان فیروزبهرام به مکان رستم‌آبادیان (این مصوبه منوط شد به پیوست نامه‌ی تاییدیه اجرای طرح و امضای هر یک از کارشناسان و پیشکسوتان آموزشی هازمان زرتشتی) برقرار است.

گزارش کامل از نشست هفدهم گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران به زودی از سایت امرداد به آگاهی رسانده خواهد شد.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-07-03
امرداد